Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU MANTIK SİLAH KARŞITLARINDA OLAMAZ
İzninizle bende Yavuz 16 Compact tabancamın resimlerini yayınlamak istiyorum...

[Resim: IMG_0796.jpg]
[Resim: IMG_0794.jpg]
[Resim: IMG_0798.jpg]

Sn Borz size katılıyorum yerli malı kullanmalı ama aması var işte...

Alıntı

Sn Yavuz2979 silahınız taşıma olmasına rağmen cok temiz taşımışsınız.Bu arada ruhsatınız çıktımı ? benimki hala tahtikat aşamasında ben ne adammişım 2 aydır beni araştırıyorlar , halbuki ödenmemiş trafik cezam bile yoktur,hayatımda ikidefa karakola gittim 1.si jenerötere benzin almak için izin kağıdı almaya ,bir kerede askerlik yoklama kağıdımı almaya ama ,hala tahkikat devam ediyor hayırlısı ,taşıma ruhsat hevesimi kaçırmak üzereler.

Alıntı

Sn mrt1 en son 11 Ekim tarihinde aradım ve valilikte cevabı aldım.Daha sonra aramaya işlerimin yogunlugundan ötürü fırsat bulamadım.Bayramdan sonra yani bu çarşamba tekrar arıycam.Size sormak istediğim siz adalet sarayından sabıka kaydınızı elden aldınız mı?Eger almadı iseniz emniyetin o kagıdı alması uzun sürüyo bilgilerinize.Beni başvuru esnasında memur ark. eger evrakın hızlıca cıksın istiosan sabıka kaydını getirmen hızlandırır dedi bende alıp dosyama koydurdum.Birde bu benim 3.kez taşıma ruhsat başvurum oldu hani diyolar belki adam 10senedir tabanca tasıyo cok incelemeye gerek yok Smile Birde kesinlikle hevesiniz kaçmasın ben 22 yaşında ilk taşıma ruhsatımı cok zor aldım hatta bayagı bekledim diye hatırlıyorum ama ummadıgım bir anda cıkmıştı evrağım...Bence sizinkide öyle olcak bir süre unutun cok odaklanmayın eninde sonunda bir pürüz yoksa cıkıyor evrak...

Saygılarımla umarım yardımcı olabildim.

Alıntı

Sn. orfoz3' ün durumuna benzer bir istemde bende Samsun yurt savunma san. ve tic. a.ş. (canik55) den istemiştim. 1 gün sonra firmanın orjinal ahşap kahverengi kabzesi ve krom beyaz vidası yedeği ile 2 çift göndermişlerdi. Kargoyu da firma ödemişti. Alırken teknik destek ve satış sonrası muhattap ile ilgili kafamda şüpheler varken. Firmanın hızlı ve yedekli bir şekilde ücretsiz gönderimi. ( gönderdikleri ürünlerinden de herhangi bir bedel istemediler.) Beni çok memnun etmişti.

Saygılar

Alıntı

(28-10-2012, 10:16 PM)yavuz2979 demiş ki: Sn mrt1 en son 11 Ekim tarihinde aradım ve valilikte cevabı aldım.Daha sonra aramaya işlerimin yogunlugundan ötürü fırsat bulamadım.Bayramdan sonra yani bu çarşamba tekrar arıycam.Size sormak istediğim siz adalet sarayından sabıka kaydınızı elden aldınız mı?Eger almadı iseniz emniyetin o kagıdı alması uzun sürüyo bilgilerinize.Beni başvuru esnasında memur ark. eger evrakın hızlıca cıksın istiosan sabıka kaydını getirmen hızlandırır dedi bende alıp dosyama koydurdum.Birde bu benim 3.kez taşıma ruhsat başvurum oldu hani diyolar belki adam 10senedir tabanca tasıyo cok incelemeye gerek yok Smile Birde kesinlikle hevesiniz kaçmasın ben 22 yaşında ilk taşıma ruhsatımı cok zor aldım hatta bayagı bekledim diye hatırlıyorum ama ummadıgım bir anda cıkmıştı evrağım...Bence sizinkide öyle olcak bir süre unutun cok odaklanmayın eninde sonunda bir pürüz yoksa cıkıyor evrak...

Sn Yavuz2979 bende sabıka kaydımı aynı telkin nedeniyle elden bıraktım.Benim iş bitirme belgesi Ankara dışından olduğundan herhalde belgeyi aldığım ilden sorguluyorlar o yüzdende uzun sürecek herhalde ,zaten unuttum artık sadece sizin yazdıklarınızı okuyunca sizin ruhsat aklıma geliyor da merak ediyorum aldınızmı diye. Saygılar iyi bayramlar

Alıntı

(28-10-2012, 10:53 PM)mrt1 demiş ki:
(28-10-2012, 10:16 PM)yavuz2979 demiş ki: Sn mrt1 en son 11 Ekim tarihinde aradım ve valilikte cevabı aldım.Daha sonra aramaya işlerimin yogunlugundan ötürü fırsat bulamadım.Bayramdan sonra yani bu çarşamba tekrar arıycam.Size sormak istediğim siz adalet sarayından sabıka kaydınızı elden aldınız mı?Eger almadı iseniz emniyetin o kagıdı alması uzun sürüyo bilgilerinize.Beni başvuru esnasında memur ark. eger evrakın hızlıca cıksın istiosan sabıka kaydını getirmen hızlandırır dedi bende alıp dosyama koydurdum.Birde bu benim 3.kez taşıma ruhsat başvurum oldu hani diyolar belki adam 10senedir tabanca tasıyo cok incelemeye gerek yok Smile Birde kesinlikle hevesiniz kaçmasın ben 22 yaşında ilk taşıma ruhsatımı cok zor aldım hatta bayagı bekledim diye hatırlıyorum ama ummadıgım bir anda cıkmıştı evrağım...Bence sizinkide öyle olcak bir süre unutun cok odaklanmayın eninde sonunda bir pürüz yoksa cıkıyor evrak...

Sn Yavuz2979 bende sabıka kaydımı aynı telkin nedeniyle elden bıraktım.Benim iş bitirme belgesi Ankara dışından olduğundan herhalde belgeyi aldığım ilden sorguluyorlar o yüzdende uzun sürecek herhalde ,zaten unuttum artık sadece sizin yazdıklarınızı okuyunca sizin ruhsat aklıma geliyor da merak ediyorum aldınızmı diye. Saygılar iyi bayramlar
Sizede iyi bayramlar mrt1 anladıgım kadarı ile müteahhitlikten alıyosunuz sizde şehir dışında şantiyenizde sanırım oradaki tahkikat kolay olmuyo benim iş bitirmem ank içi hatta kızılay idi 2 sivil polis şantiyeye gelip tahkikatı yapmışlar ordaki çevre esnafa falan sormuşlar...Hayırlısı olsun ama eninde sonunda alırsınız emin olun.!

Alıntı

Arkadaşlar bana neden yerli silah tercih etmek istemediğimi ısrarla soruyorlar.

Bundan daha iyi bir örnek olabilirmi?

Silah için üreticiden aksesuar alacaksınız, satıcının genel müdür onayı isteniyor Big Grin Big Grin Big Grin

Komedi....

Beni kaybettiler, zira girsan ürünlerini düşünebilirdim belki ileride...

Alıntı

Sayın orhancengizk;

Demekki GİRSAN' da aksesuarların satışından genel müdür sorumlu.

Acaba genel müdür size geri dönüş yaptı mı?

Merak ettim.

Bu mantıkta olan bir firma, kabze vidası için balistik raporu da isteyebilir.

Alıntı

İnternet siteleri üzerinden bu tür aksesuar gruplarının satışını yapmalılar. Bu sayede silah satışlarıda artar.

Alıntı

Bu konuyu gördüm ve cidden moralim bozuldu. Birçok değerli üye konuya yazmış ve başta konu sahibi sn orfoz3 olmak üzere haklılar.

Ben hediye olarak Yavuz 16 compact için ahşap kabze almak istiyorum. Silah ruhsatı benim üzerime değil. Şimdi ben hediye alamayacak mıyım?

Not: Konunun üüzerinden 3 sene geçmiş fakat böyle bir konu varken yeni konu açmak istemedim. Hatam varsa affola..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi