Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU MANTIK SİLAH KARŞITLARINDA OLAMAZ
Bilgisiz, bilinçsiz, akılsız, fikirsiz yok fazla uzatmayayım hiçbirşeysiz insanlara birde silah fabrikası açtırıyorlar. Yaşanmaz bu ülkede abi !...

Alıntı

Hocam morali bozmak gibi olmasın, bence telefona bakan temizlikçidir de o yüzden ölyle demiştir. Yoksa kos koca firma bir kabze için genel müdür onayı mı alacak. Haşa ...

Alıntı

Gene aynı mantık, Şaşırmıyorum artık böyle şeylere...

Alıntı

GİRSAN ve çalışanlarında, her türlü parça ve aksesuarlarının orijinal Beretta 92'lerin idame ettirilmesinde kullanıldığı gibi bir kompleks ve hezeyan var...Özellikle namlu kilit bloğu konusunda çok hassaslar. Bu nedenle de her türlü yedek parça ve aksesuar talebinde, talep sahibinin bir GİRSAN modeli sahibi olduğunu ispatlamasını istiyorlar...Kendilerince bu şekilde dandik tabancaları yerine orijinal marka ve model tercih edenleri cezalandırmış ve hadlerini bildirmiş oluyorlar ve kendi marka ve modellerini forse ettiklerini sanıyorlar...Tabii orijinal tasarımı çalan ve o sayede cebini dolduran '' Yavuz '' hırsızın kim olduğunu unuturak...

Alıntı

Benim Yavuz16 Compact tabancama ait icra milinin tırnak kısmı atış esnasında kırılmıştı, Ben de Girsan fabrikayla telefonda konuşurken problem ile alakalı olarak dilekçe yazmamı ve ruhsat fotokopisiyle ile birlikte kırık icra milini firmaya postalamamı istemişlerdi. Ya arkadaş daha taksitlerim devam ediyor diyorum ama anlamıyorlar.Bir de geri gönderdikleri sağlam icra milinin kargo ücretini de utanmadan bana ödetmişlerdi. O zamandan beri bu tabancadan soğuttular beni, sağlıklı atış yapamaz hale geldim, lanet olsun

Alıntı

Sn.AKAN, bu konuda üreticiye biraz haksızlık yaptığınızı düşünüyorum...Kullanıcı hatasından kaynaklanan arıza ve kırımlarda kargo dahil tüm masrafları kullanıcı ödemek durumundadır, doğru olan da budur. Yavuz 16 Compact silahınızla atış yaparak ciddi bir kullanıcı hatası yapmışsınız...Silahınızı bilinçli bir GİRSAN kullanıcısı gibi üzerinizde gezdirip veya kutusunda saklasaydınız, hiç bir şekilde bu kırımı ve akabindeki sorunları yaşamaz, silahınızı bir ömür boyu güvenle kullanırdınız...

Saygılar.

Alıntı

(24-09-2012, 09:16 AM)lupus demiş ki: Sn.AKAN, bu konuda üreticiye biraz haksızlık yaptığınızı düşünüyorum...Kullanıcı hatasından kaynaklanan arıza ve kırımlarda kargo dahil tüm masrafları kullanıcı ödemek durumundadır, doğru olan da budur. Yavuz 16 Compact silahınızla atış yaparak ciddi bir kullanıcı hatası yapmışsınız...Silahınızı bilinçli bir GİRSAN kullanıcısı gibi üzerinizde gezdirip veya kutusunda saklasaydınız, hiç bir şekilde bu kırımı ve akabindeki sorunları yaşamaz, silahınızı bir ömür boyu güvenle kullanırdınız...

Saygılar.

Sn. Üstadım, sabah sabah beni güldürdünüz Allah'ım da sizi güldürsün. Saygılarımla....

Alıntı

(24-09-2012, 09:29 AM)orpeus demiş ki:
(24-09-2012, 09:16 AM)lupus demiş ki: Sn.AKAN, bu konuda üreticiye biraz haksızlık yaptığınızı düşünüyorum...Kullanıcı hatasından kaynaklanan arıza ve kırımlarda kargo dahil tüm masrafları kullanıcı ödemek durumundadır, doğru olan da budur. Yavuz 16 Compact silahınızla atış yaparak ciddi bir kullanıcı hatası yapmışsınız...Silahınızı bilinçli bir GİRSAN kullanıcısı gibi üzerinizde gezdirip veya kutusunda saklasaydınız, hiç bir şekilde bu kırımı ve akabindeki sorunları yaşamaz, silahınızı bir ömür boyu güvenle kullanırdınız...

Saygılar.

Sn. Üstadım, sabah sabah beni güldürdünüz Allah'ım da sizi güldürsün. Saygılarımla....
Sn.Orfoz Allah sabır versin.Üstadım böyle mevzuları duydukça neden Amerika'da doğmadım diye depresyona giriyorum.Forum üstatlarmız izin verirse yerli silah sahibi forum üyeleri için dantel , el oyası göz nuru kılıf örme organizsayonu başlatmak istiyorum böylece hepimiz silahlarımızı evde tv nin yanında rahatça koyabiliriz

Alıntı

Sn.Akan geçmiş olsun. Umarım tekrar sorun yaşamaz, muhatap olmak zorunda kalmazsınız.

Sn.Üstadım bu yazdıklarınıza bundan beş sene evvel güler geçerdim. Şimdi ise ciddi şekilde tüm yazdıklarınızı irdeliyorum. Tebessüm ederken bile içim ürperiyor.

Kıymet bilen için nimetsiniz.

Selamlar sevgiler.

Alıntı

Yerli malı kullanımı için kendimi zorluyorum,zorluyorum, sonra bu tip yorumları duyunca derin bir nefes alıp aklın yolu bir diyorum!

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi