Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU MANTIK SİLAH KARŞITLARINDA OLAMAZ
Arkadaşlar dün girsan silah sanayiini arayıp müşteri hizmetlerinden bağlandığım sayın yetkiliye,müşterileri olduğumu bir adet MC-25 sahibi olduğumu,bedeli mukabilinde bir çift orjinal ahşap kabze ve bir takım beyaz kabze kapak vidası almak istediğimi söyledim.Aldığım cevap aynen şöyle:
Vereceğim faks numarasına ruhsatınızın fotokopisini ve dilekçenizi ihtiyaç listenizi gönerin ben genel müdür ile görüşeyim.izin alabilirsek size gönderirriz................
Kardeşim ben namlu istemiyorum,iğne istemiyorum..Bu gün üçünçü sınıf av bayilerinde bile piyasadaki popüler silahların kabze ve şarjörleri hatta G-3 piyade tüfeğinin dipçiği bile satılmakta kızgınlığımdan söyleyecek söz bulamıyorum yorum siz arkadaşlarımın.... Sad

Alıntı

Genel müdür'den izin?

Eh, genel müdürleri kabza kapağı satışıyla ilgileniyorsa o firmadan fazla birşey beklememek gerek sanırım.

Alıntı

:Angry demek haricinde elimden bir şey gelmez . Yurdum üreticilerinde hep mantık aynı .
Saygılar.

Alıntı

Araya birilerinimi koysak acaba.
Saygılar.

Alıntı

Allahtan sağlık raporu,ikametgah,sabıka kaydı,valilik oluru istememişler.Ya da onları ikinci aşamada genel müdür mü isteyecek ki...

Alıntı

Fıkra gibi, bir olay daha. Smile
Eygidi Girsan eyy.

Alıntı

Belki genel müdür'le görüşülse o' da MKE ya da Milli Savunma Bakanlığı ile görüşmeliyim diyecek Smile Sad gülermisin, ağlarmısın. Yüksek ihtimal personel eğitimsiz, ürün istenirse bana sormadan birşey söyleme denildiğinden doğmuş, bir klasik amatör müşteri ilişkisi problemi. Saygılar..

Alıntı

Fakülte diploması yeterlimi? Yoksa mastır yapmak falanda gerekiyormu acaba?

Alıntı

Müşteri hizmetlerindeki yetkili kişi, zamanında böyle bir talep üzerine, yeni bir namluyu kargoya verip göndermiş olabilir mi acaba?

tabi ücreti mukabilinde Smile

Alıntı

Olmadı bir de şapkadaki kediye sorsun,bizim evlat sayesinde izliyoruz,ondan için herşeyi bilir diyorlar. Smile
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi