Sarsılmaz SR 38 2" Satışta
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz SR 38 2" Satışta
Valla ben 16 yıllık Alman mz 251 e iki sene bindim. Üzerindeki orjinal zinciri değişmeden 68 bin km (kaç 68 bin orasını Allah bilir) de sattım, (motosikletin alasının zinciri 20 binde değişir). Bana gülüp çin malı güzel görünüşlü motosikleti alan arkadaşların ise altı ayda burnundan geldi. Birinin yolda giderken debriyajı kilitlendi motosiklet arkadaşı üstünden fırlattı sonra da üzerinden geçmeye çalıştı, biri daha ilk yılını doldurmadan her tarafı paslandı, biri daha iki haftalıkken motoru indi vs vs..

Ben 10 değil 20 yıllık da olsa yine mercedes derim, gözüm kapalı her yola giderim Smile Ki komşumuz 85 üretimi dizel mercedeslerini daha yeni sattı, ne pasını kusurunu gördüm; ne yolda kaldığını ne de sorun çıkardığını bilirim.
Unutmadan,

Sarsılmaz markasını da hafife almamak lazım orası ayrı, baksanıza adamların 2 inçlik revolverleri bile maşallah 4" lik revolver gibi duruyor..

Alıntı

(29-02-2012, 05:44 PM)berkeley demiş ki: Birkaç yıl geçmeden almamak lazım, az biraz saha raporu oluşsun, gerçi sarsılmazdan ne kadar iyi birşey çıkabilir o da şüpheli.

------------------------------------------------------------------------------DodgyArkadaşlar bu kadar kötümser olamaya gerek yok nihayetinde 38'lik.Ya 357 magnum yada 44'lük magnuma soyunsalardı.
Düşünsenize,bu 44'lükle meraklı müşterinin poligona hevesle ilk atışa geldiğini Smile Canını seven kaçsın diye poligonu boşaltmaktan başka çaremiz olmazdı.Smile

Alıntı

2,5 İnç SR38'i MKE'deki Sarsılmaz standında inceleme fırsatı buldum.İlk dikkatimi çeken şeyler, silindirle namlu aarsındaki boşluğun fazlalığı ve büyük yazılar oldu.SW Model 586'nın klonunu yapmaya çalışmışlar ama becerememişler.Boyası çok kötü.Kullanılan çelik kalitesinin düşük olduğunu düşünüyorum.Tabancayı elinize aldığınızda,bir revolver değil de kurusıkı tabanca hissi veriyor.Fiyatı da yüksek.Bu fiyata Model 66 veya 19 rahatlıkla alınır.Hatta 500 TL fazla verip Model 686 bile bulabilirsiniz. Sn.Barış'ın dediği gibi bu tabancaya bu fiyatı vermektense, fiyatının yarısı kadar bedelle temiz bir Model 10 almak daha akıllıca.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi