Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz SR 38 2" Satışta
Sn.baris

Dediklerinize aynen katılıyorum gerçekten çok haklısınız bu ara 750 liraya sw model 10 olduğunu öğrendim sayenizde içimde bir umut yeşerdi.

Alıntı

(29-02-2012, 06:59 PM)mercankaya demiş ki: Replikasını incelmiştim. Iğnenin gövdede mi horozda mı olacağı belli değildi.

Ben bayağı incelemiştim. İğne gövdede idi. Ancak sarsılmaz silahlarında iğnelerini sökülmüş vaziyette idi.

Alıntı

(29-02-2012, 04:04 PM)black code demiş ki: Sarsılmaz kaliteyi fiyata yansıtmış olsa gerek.
Allahtan sarsılmaz fiyatı düşük tutmuş 2.500 falan bekliyordum açıkçası...
Sn. Üstadlarımız bu model içinde bir yorum yaparlar..

http://www.mkek.gov.tr/foSSUrunDetaylari.aspx?iKodUrun=955&iKodUrunKategorisi=171

MKEK silahseverlere acıdı da ürün ile ilgili tüyo mu veriyor neBig Grin Yoksa ilahi adalet mi desekBig GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

Revolver = Smith Wesson

Alıntı

O paraya sabırlı olursanız SW alır üste ruhsat harcınıda ödersiniz. Smile

Alıntı

(29-02-2012, 11:51 PM)Avcı41 demiş ki: O paraya sabırlı olursanız SW alır üste ruhsat harcınıda ödersiniz. Smile
+1
Size kesinlikle katılıyorum, yurdumda uygun rakamlı revolver gayet bulunabilir seviyede, yalnız biraz sabır istiyor. Saygılar..

Alıntı

SW revolver kullanıcısı olarak... SW markası ve kalitesi elbette tartışılmaz,ancak Sarsılmaz markası yerli üretimde en iyisi olduğunu düşünüyorum......

Forum üyesi arkadaşların yorumlarına saygı duymakla birlikte, naçizane fikrim Ülkemizde yeni bir yerli revolver üretime geçmiş çiçeği burnunda bir silah.Kullanmadan veya denemeden yorum yapmak ne derece doğrudur,belki üreticinin belirlediği fiyatın çok altına 10 yaş kadar eski bir yabancı üretim revolver satın alınabilir...

Sarsılmaz bu fiyatı neye göre belirledi çokmu azmı oda ayrı bir tartışma konusu,sonuç olarak bazen durup düşününce.... Dünyaya kendini kanıtlamış revolver üreticisi Smith Wesson,Colt,Rossi, vb. markalar yanında bizimde Türkiye olarak dünya genelinde bir markamız neden olmasın.....Saygılarımla

Alıntı

Yaşayalım,görelim,inşallah herşey güzel olur.

Alıntı

Önümüzdeki üç sene sonunda yada 30 bin atımı geçen bir kaç silahın incelenmesi sonucunda iyi kötü bir fikir oluşur sanıyorum.

Benim elime aldığım en iyi yerli üretim 2010 yılında Konya ilinde elime aldığım 1911 klonu idi. Hoş nasıl oldu bilmiyorum, daha sonra üretilenlerin oradaki numune gibi iyi olmadığını da farketmiştim.

Fiyat konusuna gelince, her ne kadar istediğim silahları alırken daha ekonomik rakamlara alabilir miydim diye hafiften bir düşünce hasıl olsa da zaman zaman; eğer bu markanın revolverimsi tabancası 2000 ediyorsa ben hakkaten revolverin -kendime göre- nadide örneklerini oldukça uygun fiyata alabilmişim/alıyorum diyorum artık.

Saygılarımla,

(01-03-2012, 12:32 AM)voguefalcon demiş ki: belki üreticinin belirlediği fiyatın çok altına 10 yaş kadar eski bir yabancı üretim revolver satın alınabilir...

Sn voguefalcon un da belirttiği gibi, çok ama çok şanlıysak 10-20 yıllık bir s&w yi bu fiyata alabiliriz.

Ben 500 daha verip iyi durumda denilebilecek bir revolver sahibi olabilirim, hatta çok daha fazlasını da gözden çıkarabilirim eğer karşılaştığım silahın değeceğini düşünürsem.

Ama soru aslında şu; sıfır bir şahin mi 10 yıllık mercedes mi?

Alıntı

Sn.Türkmenoğlu 10 yıllık mersoya binerim, şahinde arka plakamı okumaya çalışır. Benden yaşlı silahım oldu sıfır kaptırmazdan cok güvenim vardı.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi