Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz SR 38 2" Satışta
Sarsılmaz kaliteyi fiyata yansıtmış olsa gerek.
Allahtan sarsılmaz fiyatı düşük tutmuş 2.500 falan bekliyordum açıkçası...
Sn. Üstadlarımız bu model içinde bir yorum yaparlar..

http://www.mkek.gov.tr/foSSUrunDetaylari...gorisi=171

Alıntı

1950 lira bence iyi para eder mi etmez mi bilemem takdir üstadların.Bize kullananların yorumlarını beklemek düşer.

Alıntı

Sayın Black code,satış fiyatı nedir acaba.Vermiş olduğunuz siteyi ben aşamadım.Malum yurdumun şartlarında emekli olarak en ucuz vınnnnn'ı ve kampanyalı note book kullandığım için bir çok alana ulaşmak için ömürle sabı lazım.(anlayacağınız bu teknolojik alandada kobay olduk)
Sarsılmazın sitesinde henüz fiyat vermemiş,ama sitemiz yenilendi notunu düşmeyi ihmal etmemiş.ilkürünlerini 0000001 seri nolu silahı Cumhurbaşkanına hediye ediyor ürününü satışa çıkarıyor ama sitelerine fiyat ekleme zahmetine katlanamıyorlar.Benim gözümde 1-0 geride başladı.
Geçenlerde bir başka konu başlığı altındada yazmıştım bir rewolver düşünüyorum ancak mke fiyatları bana göre yüksek.Sarsılmazda fiyat uygun olsa bile uzunca bir süre geri dönüşümleri takip etmek niyetindeyim tabii gelirse.Bundada kobay olmak istemiyorum.Girsan MC-25 in ilk kobaylarındanım.Sorun varmı derseniz.Çok şükür yok ama tedirginlik hala var...
Sayın Ufuk 1990,Aynı anda yazmışız Smile bilgileriniz için teşekkür ederim

Alıntı

Birkaç yıl geçmeden almamak lazım, az biraz saha raporu oluşsun, gerçi sarsılmazdan ne kadar iyi birşey çıkabilir o da şüpheli.

Alıntı

(29-02-2012, 05:44 PM)berkeley demiş ki: Birkaç yıl geçmeden almamak lazım, az biraz saha raporu oluşsun, gerçi sarsılmazdan ne kadar iyi birşey çıkabilir o da şüpheli.

+1

Yıldan da ziyade, yeterli sayıda feedback gelene kadar uzak durmakta yarar var.

Ayrıca, '' ile de sıfır olsun '' takıntısı olmayan herkese, bu paranın üzerine 500 TL daha koyup S&W keyfi yaşamalarını tavsiye ederim.

Alıntı

Yeni bir S&W partisi kismet olur da gelebilirse asil yansimyayi biz o zaman gorecegiz diye dusunuyorum.
Saygilar.

Alıntı

Ben olsam; illede yerli olacaksa 3 ayrı boyutta gümüşay alırımBig Grin Fantaaazi olurBig Grin

Alıntı

Sinir bastı gene!...

Alıntı

Replikasını incelmiştim. Iğnenin gövdede mi horozda mı olacağı belli değildi. 686'ımsı bir şey çıkmış ortaya. Topu döndüren çarka kadar plastik gibi bir boya ile boyamışlar. Boya içinde sanki silahı boya kazanına daldırmışlar galiba. Sarılmaz'ın işçiliği malum ama bu Replikayı referans alırsak eğer, Gümüşay daha revolver.
1950 TL bu silah için çok fazla. SW'un temiz bir modeli için 1000 TL daha eklenirse evladiyelik revolver alınır.

Alıntı

750 liraya aynen evladiyelik Smith Wesson Model 10'lar var iken, ben gidip 800 liraya satsalar bile bunu almam.
Eğer güvenli olduğunu kanıtlar, birkaç yıl sonra adam gibi atım görebilenlerde kırım rapor edilmemiş olur ise, o zaman "belki" 500 lira altı düşünülür, ona da harca ödenen paraya değmez.

Ama gidip bugün bu klon 586ya (kimse "özgün tasarım" yalanını yemez, en azından bari Taurus'vari birkaç ekleme yapsalarmış, hatta Hogue marka kabzayı da birebir kopyalamışlar) 1950 lira, yani 1100 dolares verenin aklından şüphe ederim.
586:
[Resim: SW586.jpg]
Kaptırmaz:
[Resim: f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800_1285520529.jpg]

Bu arada, Smith Wesson'un resmi ithalatçısı da olan Kaptırmaz'ın, yeni SW modellerini getirip getirmeyeceğini de anlamış olduk, asıl ona üzülüyorum..

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi