Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOCALI KATLİAMI(KATLİAMLAR VE SİLAHSIZLANDIRMA İLİŞKİSİ)
Bize tabancayı vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar , verdikten sonrada geri almak için , Allah yardımcımız olsun .

Saygılar.

Alıntı

Sn. Arkadaşlar;
Bizleri silahsızlandırmaya çalışmakla kalmıyorlar efendim. Ben çok net hatırlıyorum bundan bir kaç yıl önce hümanist geçinen bazı arkadaşlar çocuklara oyuncak silah alınmaması için kampanya başlattı. Çocukların oyuncak silahlarını toplayıp yerine pelüş ayıcık falan dağıtmışlardı.
Benim 4 yaşında bir oğlum var Allah bağışlarsa eğer, uzman kişilerin görüşüne göre; ben oğluma oyuncak tabanca alırsam çocuğum şiddete meyilli olarak yetişirmiş. Bu ülkede silahın olsun ya da olmasın, ''silahları seviyorum'' dediysen yandın, hemen ilkel, vahşi, kültürsüz, barbar adam yaftasını asarlar boynuna. Zaten dedelerimiz de düşman askerlerine pamuk şekeri fırlatıp onları şeker komasına sokarak kurtardı vatanımızı.
Saygılarımla.

Alıntı

Şu an TRT AVAZ kanalında, " Büyük Cinayet Hocalı Katliamı " adlı belgesel yayınlanıyor. Bu yapıma ait bir video kaydını internette bulamadım. Benzer bir çalışmanın bağlantı adresini aşağıda veriyorum. Olayı birebir görenlerden dinlememe rağmen bugün daha başka irkildim. Programı izlerken bir kez daha anladım ki; biz Türkler olarak hala başımıza gelmiş, gelecek olan ( Allah korusun ama maalesef bununla önünde, sonunda yüzleşeceğiz ) felaketlerin farkında bile değiliz. Sadece Hocalı değil, geçmişte de yaşadığı tonla mezalim var soydaşlarımızın...

Görüntülere yürek dayanacak gibi değil, odanın bir köşesinde oğlum oynarken ( onun böyle şeyler izlemesine asla müsaade etmem ) katledilmiş çocukları, dilim varmıyor ama namusuna ilişilip hunharca parçalanmış Türk analarının bedenlerini görmek, yakılmış/kurşunlanmış akça kocaları izlemek ve etraflarında dolaşan çaresiz, yaşarken ölmüş babaların haline şahit olmak ne zormuş, aman Ya Râbb' i... Bizi bununla sınamasın diye yakardım içimden Allah'a...

Bir kez daha bilendi kinim, zihnim ve daha etkin önlemlerin alınması gerektiği fikrini hayata geçirmek için herkesin, hepimizin hazırlıklı olması gerektiğini anladım.

Alıntı

Sn.Vicdan sahipleri...
Hiç bir şey yapamamanın aczi ve kahrı ile acı çektim görüntüleri izlerken..
Düşmanın topuna güllesine 2delikli av tüfeği ile karşılık verip şehit düşen şu kardeşlerimiz için çok rica ederim bir fatiha okuyunuz..Allah'ın verdiği nimetleri,güzellikleri paylaşmak varken bu güzellikleri kana bulamış olan,soy kurutan,zulmeden bu ve bunun gibi katliamların müsebbibi olan millet,devlet ve zihniyetlere karşı kendi çapımca önlemler almaya karar verdim.
Belki bir AK-47 sahibi olamayacağım ama ilk fırsatta 308win çapta bir yivli tüfek edineceğim.En azından ben öldürülsem veyahut orduda olsam bile eşim,kızım,anam kapının arkasına saklanıp tecavüz edilmeyi beklemesin!!!Tek bir tabancayla dahi olsa ırzını korurken şehit olsun istiyorum.
Allah böyle zeval vermesin ama devletin önlemlerinin dışında halkında önlemler alması şarttır.Av tüfeğide olsa her evde silah bulundurulmalı ve ev halkı aklı selim insanlarca eğitilmelidir.
Saygılarımla..

Alıntı

Beni şahsen tanıdığınız için sadece "içimden öyle bir sövdüm ki bir an kendim bile irkildim" diyeyim, siz anlayın neler düşündüğümü Sn Kıraç Ata. Hamdolsun kız kardeşime iyi ve güvenli şekilde bir tüfek ve tabancayı nasıl kullanacağını, hedefine ne şekillerde ateş edebileceğini öğrettim. Hepimizin de bunu yapması gerekiyor. Rabb'im o günü göstermesin bize ama her şekilde ve her olaya hazır olmak lazım geliyor. Savaşa yeterince hazır olmayan milletler barışı tadamazlar. Gün gelecek ve Şehid olan soydaşlarımızın intikamı bir şekilde alınacak. Mekanları Cennet, yoldaşları Hz. Muhammet (SAV) olsun inşallah.

Bu vahşetin hafızalarımızdan silinmesine izin vermemek gerekir.

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

Dar-ül Harp'te kalmaya gör. Kudretli iken ''Kavmi sadıka'' dediklerimiz, biraz tüylenince aslına dönüverir.

Alıntı

Sn. xhmyt,

Millet-i Sadıka' dan, Hayk' ın Çocuklarına doğru uzanan süreci buraya tartışmaya kalksak sayfalar sürer. Aslolan günün sonunda elde kalan ve şu an nerede olduğumuz gerçeğidir. Dün katliamın yıl dönümüydü, hala olması gereken gerçekleşmedi. Bu zihniyet ile bir şey olacağa da benzemiyor maalesef... Dua etmekten gayrisi elden gelmiyor.

Saygılar...

Alıntı

Ankara'da Hocalı Kırgını'nı kınayan gençlere saldırmışlar. Üstelik 8-10 kişiye 150-200 kişilik bir grup saldırmış. Ne polis sahiplenmiş gençleri, ne vatandaş.. Olayın olduğu yer ise Kızılay. Ankara'nın Türkiye'nin göbeği. Samsun'da, Sinop'ta canhıraş çalışan mülki amirleri bu saldırıda göremiyoruz.

Buna da Kızılay Kırgını demek lazım. Aynı duyarsızlık, aynı aymazlık.

Alıntı

Sn. Yakuzz; Ankara'da Hocalı Vahşeti'ni kınayan gençlere saldırıldığı anlarda, Ankara'nın bir başka köşesinde, Meclis'te Hocalı Vahşeti soykırım olarak tanınsın önergesi bu ülkenin mebusları tarafından reddedildi.Hani siyasiler hep diyor ya sözün bittiği yerdeyiz diye, gerçekten tam olarak sözün bittiği yerdeyiz. Peki düşman nerede sorusunun cevabını ise Atam sanki şu yıllarımızı seneler önce görmüşte Gençliğe Hitabesi'nde vermiş.

Saygılar...

Alıntı

Cesarete karşı hayranlık duymak ve bağımlı olmayı yüz kızartıcı saymak bizim geleneğimizdir. Atalarımızdan toprakla birlikte devraldığımız istiklâlimizi feda edemeyiz. Mücadele edecek savaşçılarımız hâlâ mevcut iken istiklâlimizi korumalıyız.

Boyun eğmeyeceğiz, çünkü bu şan ve şerefle yaşamış olan ecdadımıza karşı yapılması mümkün hıyanetlerin en büyüğüdür. Atalarımız bize geniş ülkelerle birlikte hürriyet ve istiklâl emanet ettiler. Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde yabancıları titreten bir millet olduk. Korumakla mükellef olduğumuz bütün bu emanetleri adi bir ömür uğruna feda edemeyiz. Hepinizin de bildiği gibi savaşta yiğitlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şanı yaşayacak, çocuklarımız ve torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaklardır.
Çiçi Yabgu M.Ö. 36

İnançlı, cesaretli, silahlı, eğitimli bir millet olmanın önemini binlerce yıl öteden anlatan ibret dolu sözler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi