Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gun Digest Store'dan Tabanca Tufek uyelerine %10 indirim kuponu
1911: The First 100 Years adlı kitabı aldım.Teşekkürler Sn.İlksurfer.

Alıntı

Hayirli olsun. Gercekten cok begeneceksiniz. Benimki salonda kahve sehpasinin uzerinde duruyor. Kabi o kadar kaliteli ki 100 dolarlik kitap gibi gozukuyor.Smile Resimlere de yazilara da bastan sona bayilacaksiniz.Smile

Alıntı

Kullanmayı iyi kötü bilsem de fazla kullanmamaktan kaynaklanan internet cahilliğimi mazur görün. Her sayfa açıldığında reklama tıklayıp sonrasında sayfayı kapatmayı marifet sanmıştım. Tüh, para alcaz derken cılkını çıkartmışız sanırım.

Alıntı

Eksik olmayin arkadaslar. Hep birlikte ogreniyoruz. Ben de nasil oldugUnu bilmiyordum. Bundan sonra dikkat ederiz... Sevgiler,

Alıntı

Gun Digest Store, Barnes&Noble, Amazon bu sitelerden yaptığım kitap siparişlerinin hiçbiri elime ulaşmadı, ürünü takip etmek için bir takip nosu da vermedi. Ama hepsi de ücret iadesini gerçekleştirdi. En son Brownells'den "Gun Digest 2012" kitabını aldım, gayet verimli ve keyifli bir kitap. Araştırmalarım sonucu yurtiçinde Pandora kitapevinin yurtdışından kitap sipariş edebildiğini öğrendim. Her kitabı getiremiyorlar ama "Combat Shooting with Massad Ayoob" ve "Tactical Pistol Shooting: Your Guide to Tactics & Techniques that Work, 2nd Edition" kitaplarının siparişini geçtiler. Tanesi ortalama 45TL civarında.

Alıntı

Ah bu bizim posta idaresi. Sad Mumkunse siparisleri hep normal posta yerine takip numarasi iceren bir servisle istemek lazim. Ne hikmetse takip numarasi olmayan hersey, bu cagda bile Turkiye'de kayboluyor. Sad

Alıntı

Our current coupons include:
1. 10% off your entire purchase when you spend $40+ and use code GDSA1 at checkout!
2. Free shipping on orders of $40+ when you use code GUNS12 at checkout!

Gundigest'den alisveris yapmak isteyenler icin yeni kupon kodlari ektedir:

1. $40 dolarin uzerindeki harcamalar da %10 indirim icin odeme esnasinda kupon kodu kismina lutfen GDSA1 yazin.
2. $40 dolarin uzerindeki harcamalarda kupon olarak GUNS12 yazarsaniz ucretsiz postalama da alabiliyorsunuz.

Bir problem olursa siparis vermeden once haberdar ederseniz problemleri temsilcimize iletebiliyorum...

Saygilar,

Not: Postalarin kaybolma konusunda uluslararasi nakliyelerde takip numarasi vermeleri konusunu da ilettim. Cevap gelince haberdar ederim...

Alıntı

Sn ilksurfer $40+ ücretsiz posta Amerika için mi geçerli yoksa Türkiye'de de uygulanacak mı? Bir alışverişte sadece bir kupon kullanılabiliyor değil mi?

Alıntı

Evet bir kupon kullanilabiliyor ve ucretsiz posta sadece Amerika iciymis.Sad

Sadece GDSA1 ise yarar yani.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi