Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gun Digest Store'dan Tabanca Tufek uyelerine %10 indirim kuponu
KUPON KODU GDSA1

Arkadaslar, reklam yerine bu sekilde silahlarla ilgili firmalardan indirim anlasmalari almaya calisiyorum. Bu sekilde hem sacma ilanlar gormeyecegiz hem de bari, hem foruma hem de uyelerimize bir faydasi olacak.

Yalniz luzumsuz ve mukerrer tiklama yapmayin, Google reklamlarindan tiklamayi suistimal ettigimiz icin atildik ve hic bir gelir elde edemedik.Smile

Sadece alisveris yaparken ya da siteyi gercekten incelemek istediginizde bu link uzerinden giderseniz, hem foruma hem de alicilara faydali olur. Ilan uzerindeki kupon kodunu kullanarak %10 indirimden faydalanabilirsiniz (2 ve fazlasi kitap aliminda gecerli). Bunun gibi Brownells ve kamp malzemeleri satan yerlerden de indirim ve banner ad almaya calisiyorum.

Gun Digest Store, silah ve bicak dergileri ve kitaplari ile unlu. Ancak sadece kitap dergi ve video satmiyor. Ayni zamanda bicak, caki, kamp malzemeleri ve taktik malzemeler kiyafetler de satiyor. Yurt disi posta ucretleri de makul gozukuyor.

Bilginize,

Saygilar,

[Resim: image.jpg]

Alıntı

Google reklamlarından atıldığımıza üzüldüm... Ben her yeni sayfa açıldığında foruma katkı olsun diye tıklıyordum... Smile Demek ki suyunu çıkarmamak lazımmış...

Alıntı

Maalesef. Big Grin Hep beraber ogrenmis olduk.

Alıntı

(25-02-2012, 08:04 PM)Red Kit demiş ki: Google reklamlarından atıldığımıza üzüldüm... Ben her yeni sayfa açıldığında foruma katkı olsun diye tıklıyordum... Smile Demek ki suyunu çıkarmamak lazımmış...

+1
Onlar'dan biri de benim, kendi kendime oh ne iyi diyorum tıkladıkca kazanıyoruz Smile kazanmışız. Saygılar..

Alıntı

Sayın ilksurfer,
Mükerrer olmasın diye özen göstermeye çalışmıştım, umarım "fat finger effect" olmamıştır.
saygılar

Alıntı

Ben de panpalardan rica etmistim Google reklamlarina tiklamalarini. Smile
Kotu olmus.

Alıntı

Google olayı trajikomik olmuş gerçekten. Smile

Alıntı

Olsun, hersey de bir hayir vardir. Smile

Bu arada Gun Digest'den 1911 lerin ilk 100 yili isimli bu kitabi almistim. Tavsiye ederim. Hem resimler hem de ilk 100 yilin ozetini cok guzel anlatmislar. (Hard Cover)

[Resim: c4ababca.jpg]

1911: The First 100 Years
By Patrick Sweeney

Alıntı

Bicak dergisi isteyenler icin de 1 yillik yurtdisi gondermeli uyelik $47.98. Fena sayilmaz.

[Resim: BL1SI.jpg]

Blade Magazine One Year Subscription - International
Item No. #BL1SI

Alıntı

Cakilar

Tum bicaklar ve bicak aksesuarlari

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi