Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revision balistik gözlük test atışı
Ahmet bey Aldığınız fiyat nedir?

Alıntı

(22-02-2017, 01:25 PM)Karakoc demiş ki: Ahmet bey Aldığınız fiyat nedir?
Sayın Karakoç,
Verdiğim linklerde fiyatları görebilirsiniz.  Stingerhawk Shooter modelidir. Ek olarak 8£  kargo ücreti ödedim. Yani toplamda  79.99+17.99+8=105.98£
Bugünkü kurdan yaklaşık 475 TL ediyor.
(Bu kadar pahallı olmasaydı, 2.ciyi yedek olarak saklamayı düşünebilirdim.)
Saygılar

Not:
- Ayrıca, tekrar kullanılabilen, Revision 'Anti fog cloth' 3'lü set almıştım, bunun da 1 adedini bu gözlük setine ekledim.
- Rx carrier resminde görülen 'connector'lar Desert Locust goggle'lar içindir, o yüzden ben almadım, sette yoktur.
[Resim: 16901633_10155026851013659_1002866186_n.jpg]

£79.99

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Karakoc, ismicey
Ahmet bey ben bir bütçe değerlendirmesi yapıp haber vereyim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp
(22-02-2017, 03:52 PM)Karakoc demiş ki: Ahmet bey ben bir bütçe değerlendirmesi yapıp haber vereyim.
Sayın Karakoç,
Aldıktan sonra, Goggle'da tekrar aradığımda Türkiye'de birkaç yerde mevcut olduğunu gördüm. Sizde kolayca bulabilirsiniz. Fiyatlar daha pahallı ancak tek lensli bir model seçerseniz, bendeki 3'lü setten daha ucuza alınabilir gibi görünüyor. Bu takdirde Fiyat-Fayda oranını düşünmek gerek.
Saygılar.

Alıntı

Selamlar,
Aliexpress'ten ESS marka almıştım bende tabi Çin malı olduğu için bir kaç ay içerisinde param parça olmuştu.

Alıntı

Ahmet bey telefon numarasi verebilirseniz. Gözlük için görüşelim

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp
(26-02-2017, 01:49 PM)Karakoc demiş ki: Ahmet bey telefon numarasi verebilirseniz. Gözlük için görüşelim
Sayın Karakoç,
ahmetozalp@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Karakoc
Bu ürün :  http:// avfoni/urun/revision-sawfly-photochromic--kit-gozluk

Gündelik hayatta da kullanıla bilir mi acaba , kullananlar var ise tavsiye ederler mi. Çalıştığım koşullarda dayanıklı bir gözlüğe ihtiyacım var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi