Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revision balistik gözlük test atışı
http://www.facebook.com/photo.php?v=1015...=2&theater

Alıntı

3 yıldır kullanıyorum, o kadar memnun kaldım ki, babama da bir set aldım.

Alıntı

Sn.Yivlici,güzel bir test olmuş.Benim gibi seçme konusunda kararsızlık yaşayan arkadaşlara da yol göstereceğinden eminim.Teşekkür ederim.

Alıntı

Cok guzel test, elinize saglik. Sacmalarin cam icerisinde yerlesmeleri ve gecmemesi inanilmaz. Yalniz mesafe sanki 5 degil de 15 metre gibi geldi bana...Smile

Alıntı

Ellerinize sağlık.
Bu testi birde gözlüğü sabitleyerek denemekte fayda var bence.
Tabii keseye bir fayda değil bu.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn ilksurfer mesafe 5 veya 6 metre. kameranın çekim pozisyonundan dolayı öyle görünüyor.Revision Amerikan malı bir ürün ben sadece satıcıyım.Orada bu testi gösterebilir , youtube'den veya kendi sitelerinden durumu yerinde tespit edebilirsiniz.Olmadı siz deneyin menfi bir durumda size yenisini gönderebilir veya paranızı ben ödeyebilirim.Saygılarımla

Alıntı

Yok estagfurullah Sn Yivlici, 5m veya 15m de olsa gozlugun dayanikliligindan eminim. O yuzden yazmamistim. Zaten amac boyle sizin test ettiginiz gibi direk vurulmaya karsi degil, daha cok sarapnel yada atis esnasinda sekmeye karsi gozu korumak. Yoksa direk vurusa boyle dayanabilen bir gozlugun kalitesinden asla suphe etmem.Thumbs Up

Alıntı

Boştayken saçmanın girmemesi normal, birde sabitleyerek denemek lazım. gerçek sonuç için

Alıntı

Kum torbasına sabitlenmiş şekilde şatganla yapılan atışlarda Revision markasının nasıl davrandığı, kendi web sayfalarında mevcut. Yine durduruyor.
Şu ana kadar kullandığım, Oakley-Wiley-X gibi pahalı markalar da dahil, en güvenli ve optik olarak ta temiz gözlük.

Sn. yivlici sanırım satışını yapıyor, ama ben kullanıcı olarak seçimimi belirtiyorum, tavsiye ediyorum.

Alıntı

Sayın Yivlici,

Gözlük fiyatını sorsam ayıp etmemiş olurum umarım?

Saygılarımla,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi