Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zigana M16 aldım.
(05-04-2012, 11:42 PM)DeathLesS demiş ki: Allah kaza bela vermesin Sayın İhtiyar, Maşallah silahınızla barışık görünüyorsunuz, nasip olursa haftaya 2. satın alma belgem çıksın MKEK' in yolunu tutmak bana düşüyor.Smile

Teşekkür ederim. Shy Allah razı olsun. Hadi hayırlısı sizin için.

(05-04-2012, 11:46 PM)turkmenoglu demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim. Sn turkmenoglu.

Alıntı

Hayırlı olsun efendim..
Würth HS 2000 sıvı gres boya ve metal aşınmalarına son vereceğine inanıyor ve herkese tavsiye ediyorum.HS 2000'i kullanmaya başladığımdan bu yana kesinlikle boya aşınması olmadı. Denedikten sonra sizde göreceksiniz..
Sayglar..

Alıntı

Teşekkür ederim Sn. Beretta ilk deneyeceğim ürün olacak.

Saygılar

Alıntı

(06-04-2012, 10:51 AM)beretta demiş ki: ...sıvı gres...

Veya ateşli silahlar için hazırlanmış Kleen Bore TW 25B, Wilson Ultima Lube gibi gresler...

Alüminyum gövdeli silah kullanan tüm arkadaşlara, özellikle atış yaparken gövde sürgü taşıyıcı kızaklarında bu tür gresleri kullanmalarını tavsiye ederim.Ancak silahı taşıyan arkadaşlara gresin toz, tüy, kiri daha çok çektiğini de hatırlatmak isterim...Eğer silah taşınan bir silahsa, atış yaptıktan sonra silahtan bu gresin temizlenip, silahın daha az kir ve tüy çeken bir yağla hafifçe yağlanması gerekir...Yeni nesil polimer harikaları ise kupkuru taşıyabilirsiniz...Smile

Alıntı

(05-04-2012, 11:05 PM)ihtiyar demiş ki: Aşağıdaki resimlerdeki aşınma veya izler sıkıntı çıkarır mı ilerde bilmiyorum.

[Resim: 2012-04-05165319.jpg]

[Resim: 2012-04-05165306.jpg]

[Resim: 2012-04-05165207.jpg]

[Resim: 2012-04-05165147.jpg]

Teşekkür ederim Sn.Lupus bilgilendirme için. Birde küçük ricam olacak Shy namlu üzerindeki iz ile tam karşısına denk gelen kapak içindeki aşınma hakkında fikrinizi alabilir miyim.

Tabiki diğer bilgili arkadaşlarımız da bilgilendirme yapabilirler. Kabulümüzdür. Smile

Cumamız mübarek olsun...

Alıntı

Sn İhtiyar,
Hayırlı olsun.
Ufak da bir önerim olacak. İster ahşap ister başka malzemeden olsun kabze kapaklarını değiştirirseniz çok daha göz alıcı olacaktır.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn.Zucchero; yolum Taksim'e düşerse ,satış ofisine uğramayı düşünüyorum Şarjör vs. için..

Alıntı

Sn.ihtiyar, parmağınızı, özellikle de tırnak ucunuzu boyanın açıldığı veya iz oluşan yerlerde hafifçe gezdirin, eğer tırnak ucunuza takılan herhangi bir metal çapağı oluşmuşsa, bu malzemenin de aşınmaya başladığının bir göstergesidir. Eğer tırnağınız izlerin üzerinde rahatlıkla hiç bir yere takılmadan dolaşıyorsa, yüzeyde herhangi bir pürüz yok demektir, bu durumda kafaya da takacak herhangi birşey yok demektir...

Alıntı

Teşekkür ederim, son resimin haricindek[/align]iler için uygulayacağım söylediklerinizi. Yalnız son resimdeki aşınma gibi sanki kenardaki keskin hattın kaybolduğu bakınca belli oluyor. Anca yerine oturdu heraldeSmile.

Alıntı

Az önce silahı tekrar inceledim. Son resimde aşınmış gibi görünen yeri iyice inceledim boya kalkmış sadece,göz yanılması benimki.
Diğer silintili yerlere tırnaklarımı süremedim çok yağlıydıSmile
Bende; tuttum silahın çeliğini, benim çakıyla aynı kefeye koydum..Big Grin

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi