Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luger P08 Mauser-Emniyet İşleri Umum Müdürlüğü Ankara
Sn. Forum üyeleri benimde dedemde bu silahtan var. Üzerinde bu silahtaki gibi emniyet isleri umum müdürlüğü yaziyor. Foruma yeni uyeyim nereden fotoğraf yükleniyor bilmiyorum yardimci olursaniz paylasim yapabilirim. Ruhsat değişim tarihide geldiği için makul bir fiyata devretmek istiyoruz.

Alıntı

Nedir aklınızdaki makul olan fiyat?

Alıntı

Fiyat arastirmasi yaptigimda 3.500 den10.000 liraya kadar parabellum var. Silaha gelip bakabilirsiniz. 30 yildir bizde. Ben 2.500 e birakacam. Bi fiyattan 1 lira asabi inemem ama.

Alıntı

Resimlerini mail atabilirmisiniz?
olgundizman@gmail.com

Alıntı

Sn. lalags mümkünse bana da mail ile silahınızın fotoğraflarını gönderebilir misiniz.
e-mail adresim : gokhanaksoylu1990@gmail.com

Alıntı

Sn. Arkadaşlar hepinize detayli fotoğraf atacam. Şuan seyahat etmekteyim. Sipahi 3.500 liraya bi polis arkadaş alacakti mahkeme de bi davasi sonuclanmadigi için alamadi. Ruhsat değişim tarihide geldi. Benim devlete verip imha olmasına gönlüm razi gelmiyor. Silaha gelip atis yapabilir ve bakabilirsiniz. Ama lütfen ruhsat sahibi kişiler muhatap olsun.

Alıntı

Sayın lalags
Silahın akıbeti ne oldu acaba?

Alıntı

Siz degerli ustadlara bi suprizim var
[Resim: IMG_20170111_WA0008.jpg]

upload image

Alıntı

Fotograflarinin cekildigi gun gibi temiz sadece kabzesi degisti

Alıntı

Mrb sayın arkadaşlar.adıma ruhsatlı bir p08 var.yalnız farklı bir modeli.yeni konu adı altında resimlerini paylaşmak istiyorum.yardımcı olurmusunuz yeni konu açamıyorum.teşekkürler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi