Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FİKİRİNİZ Mİ VAR, BİLGİNİZ Mİ ?
Bu konu sadece silah konusunda değil her konuda oluyor malesef...

Sn İlksurfer boşuna o kadar tüfeğe para vermişsiniz, bundan sonra domuz avına bile 7.65 veya kısa 9 ile gidiyoruz arkadaşlar, daha hızlı kalibreleri elden çıkarıyormuşuz, bende boşu boşuna .357 Sig aldım, tüh...Big Grin

Arkadaşlar silahlara o kadar para verdik hemen değiştiremeyeceğimiz için, fişekleri söküp barutları azaltalım hızı düşsün...Big Grin

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/...274&page=1

Alıntı

Ülkemizde ve forumlarda en çok yapılan ve yapılmaya devam edilen hatalar. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Arama yapmadan soru sormak. Sorduğu sorunun cevabını hemen istemek. Üye olmadan kuralları okudum kutucuğunu işaretlemek. İmla kuralımı.. Kim takarSmile

Alıntı

(28-03-2011, 03:39 PM)MAD MAX demiş ki: Ülkemizde ve forumlarda en çok yapılan ve yapılmaya devam edilen hatalar. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Arama yapmadan soru sormak. Sorduğu sorunun cevabını hemen istemek. Üye olmadan kuralları okudum kutucuğunu işaretlemek. İmla kuralımı.. Kim takarSmile

Yeni bir üyemizden çok yerinde tespitler, hoş geldiniz..

Alıntı

Teşekkürler Sn.baris;
Hoş bulduk:-)

Alıntı

Malum, "yavşak" diye bitin yavrusuna denir.

Eh, adama tay gibisin denildiğinde hakaret olmuyor da, yavşak denilince mi oluyor?

Lisede kendisini diğer öğrencilerin arkasına saklayıp, garip garip sesler cıkartarak derste ilgi çekmeye çalışanlar için "korkak psikopatlar" derdi.

Yıllar geçtikçe, o zamanlar güldüğümüz hocamızı, daha iyi anlar oldum.

Alıntı

Enik büyür it olur,yavşak büyür bit olur. Gülüp geçmek lazım.

Alıntı

Lütfen bu terbiyesizin yazdığı mesajı silin Sayın Moderatörler. Bu terbiyesiz şahsın forumumuzun değerli üyelerinden birine yapmış olduğu terbiyesizliği daha da alenileştirmeyelim.

Ben okurken utandım, bu şahıs bunları yazarken nasıl utanmaz anlamıyorum. Bu kadar kolay mı bir insanın namus ve haysiyetiyle iftira atarak oynamak.

Rica ediyorum silin efendim.

Saygılarımla.

Alıntı

Görüldüğü üzere burada bir yerlerimizi de yırtsak bu cahil insanlara birşey öğretemeyiz, bu kişiliksizin kapasitesi bu kadardır.

Alıntı

Bu konuda soylenmis olanlara ek olarak nacizane, bilgi eksigi olan kendini birseyler yazmak zorunda hisseden, fikir sahibi, yazimda tecrubeli forum uyelerimiz, hatalarinin da farkinda olarak ama kendine hakim olamiyarak illa da yazarak;
"Benim gorusum su sekilde ama avukat arkadaslar daha dogru bilgi verir." ,
"Bence boyle soyle ama ustadlar aciklayacaktir." seklindeki yazilardan da vazgecsinler. Herseye cevap vermek zorunda degiller.

Bu tur orneklere hepimiz gun icersinde defalarca rastliyoruz.

Saygilarimla.

Alıntı

(19-04-2011, 09:59 AM)Kimble demiş ki: Bu konuda soylenmis olanlara ek olarak nacizane, bilgi eksigi olan kendini birseyler yazmak zorunda hisseden, fikir sahibi, yazimda tecrubeli forum uyelerimiz, hatalarinin da farkinda olarak ama kendine hakim olamiyarak illa da yazarak;
"Benim gorusum su sekilde ama avukat arkadaslar daha dogru bilgi verir." ,
"Bence boyle soyle ama ustadlar aciklayacaktir." seklindeki yazilardan da vazgecsinler. Herseye cevap vermek zorunda degiller.

Bu tur orneklere hepimiz gun icersinde defalarca rastliyoruz.

Saygilarimla.

Aslında tecrübeli üyelerin karşısına aynı konular defalarca çıktığı için doğru cevaba yakın cevabı veriyorlar fakat vakalar aynı olsada içindeki ayrıntılardan dolayı karar merciileri farklı görüş bildirebiliyorlar bu yüzden hukukçu arkadaşlardan kesin cevap bekleniyor. Forum üyelerinin kendi fikirlerini doğruymuş gibi yansıtmadıktan sonra istedikleri gibi yazabileceklerini düşünüyorum, örneğin cz 75 kimizime göre çok kaliteli iken, çok farklı silahlarla ilgilenen birisi için kaliteli olmayabiliyor, sonuç olarak yazdıkları kendilerini bağlayacağı gibi (zaten saçmalayanlara gerekli cevap veriliyor ya da banlanıyor), içlerinden çok yaratıcı fikirler de çıkabilir, doğru olan kaynak göstererek yazmaktır, özellikle hukuki meselelerde bunu ancak hukukçu arkadaşlarımız yapabilirler, saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi