Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Long Range Shooting olayı...
Ben de denedım ama ındıremedım Sad

Alıntı

Beyler,
Uzun mesafe atışlarında kendinizi denemeniz için fırsat sizlere. Silah ve mühimmat seçenekleri var. Hadi bakalım kendinizi deneyin.

Link:

http://www.shooterready.com/lrsdemohi.html

Alıntı

Tekrar olmus sanirim. Ayni link en basta da var...

Alıntı

Ben kendi açtığım konuya bu linki vermiştim. Hatta başlık ta aynı duruyor. Ama zannedersem bu konu önceden vardı ve birleştirildi.
Mod arkadaşlar durumu izah eder herhalde. Yoksa açık konuya link vermediğimden eminim ve bunu asla yapmam.

Alıntı

Dogru dogru sabah bu konuyu actiginizi gormustum. Moderator arkadaslar daha onceden konu vardi diye buraya tasimislar anlasilan..

Alıntı

Arkadaşlar, Sn.xlcod3r aynı link ile benzer bir konu açınca, yazıyı ve linki buraya taşıdık.Saygılar.

Alıntı

Bende dıyorum boyle bır baslık acmadım kım benım adıma gırmıs dıyeSmile
Ulke dısında oldugum ıcın acaba dedım bır sekılde PC me mı gırılmısSmile
Saygılar.

Alıntı

sanırım linki taşırken sorun olmuş Sn Glock19c farklı bir isimle açmıştı ama birleştirilirken o konu bu başlığa gelmiş...

Alıntı

Bu baslık daha ıyı olmusSmile

Alıntı

Beyler,
Bu flash olarak tasarlanmış oyun aslında sniper eğitiminin bir parçası. Mesafe kartı, hesaplama kartı, formule etmek için bir bölüm var. Sarı bayrak rüzgarın yön ve gücünü bildiriyor size. Dürbün bir mil-dot reticle (Artıkıl)Mil'leri kullanarak hedef boyunu tespit ediyorsunuz sonra formülden mesafeyi buluyorsunuz.Mesafe kartından aradaki mesafeye kaç klik yada dakika çektiğini buluyorsunuz. Rüzgarı hesaplayıp önlemesini veriyorsunuz ve atış. Bir kaç kez atış imkanı veriyor ama aslolan bir atış. Ne demişler " ONE SHOOT-ONE KİLL"
Sayın ares hesaplama olacak tabiiki. Hesaplamalar bu işin olmazsa olmazı.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi