Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırıkkale Detaylı İnceleme ''Sahra Söküm''
Karizmamı kurtaran silah. Özel güvenlik kursunda Canik 55 dolphin'le (15 metrede yarım boy hedef kağıdı) 25 te 1 vurunca alay konusu olmuştum. Tetik sanki sürünerek geliyordu. Gerçek bir silah var mı? Deyince belkide alay etmek maksatlı bir kısa 9mm verdiler. Yüzlerde bir gülümseme alaycı; onu izleyen beş atış 3 çekirdek kafada , 2' si kıravatın hafif sağında. O gülümsemelerin donuşunu izlemek ne kadar harikaydı anlatamam.

Alıntı

Sn. Tıdız37

paylaşım için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Alıntı

Taşıma olarak çok rahat olduğunu düşünüyorum.

Alıntı

Elinize sağlık... "bir gün mutlaka" dediğim ve her zaman hayalini kurduğum 3 tabancadan biridir Walther PPK... sahibi olamasam da.. Eşde dostta ya da uzaklardan bir tanış vasıtasıyla en azından Kırıkkale'ye erişebiliyorum.

Saygılar.

Alıntı

En çok kullandığım tabancadır kendisi. Atışıda inanılmaz zevksiz birşey, 1 atar, 1 diker, 1 namluya sürmez.Big Grin Kurusıkı gibi sabit namlulu. Zaten ateşli silah olduğunu bilmeyen birisinin namlunun içine bakmadan kurusıkıdan ayırt edebiliceğini sanmıyorum.Smile

Alıntı

[Resim: 29072012067.jpg]

[Resim: 29072012065.jpg]

Kırıkkale 7,65 tecrübesi olan Sn.Forum Üyeleri,
Tetiğin kurulamamasının sebebi ne olabilir?
Saygılarımla...

Alıntı

(29-07-2012, 09:35 PM)ANT_AD demiş ki: Kırıkkale 7,65 tecrübesi olan Sn.Forum Üyeleri,
Tetiğin kurulamamasının sebebi ne olabilir?
Saygılarımla...

Sn.Forum Üyeleri,
Soru sorabilmek için bile konu hakkında az çok bilgi sahibi olmak gerekir denir ya...İçime bir kurt düştü, acaba soruyu yanlış mı sordum?
Blush

Alıntı

[Resim: krkkale%201_zpsuc7cmiah.jpg][Resim: krkkale%204_zpsxyyr6sbj.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi