Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther CP99 Compact Bb Havalı Tabanca
28-01-2012, 06:46 PM
Walther CP99 Compact Bb Havalı Tabanca
Arkadaşlar zevkine atış yapmak amaçlı Walther CP99 Compact Bb Havalı Tabanca almayı düşünüyorum.
Havalı silahlar hakkında fazlada bilgim yok. Walther CP99 Compact görüntü olarak çok hoşuma gidiyor. Walther CP99 Compact hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa paylaşımlarını bekliyorum.
Saygılar...

[Resim: c1117.jpg]
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-01-2012, 07:16 PM
RE: Walther CP99 Compact Bb Havalı Tabanca
Ben sayın Sem sayesinde umarex aldım. Çok keyifli, tavsiye ederim.
Saygılar.

İmansız Vatan, Vatansız İman olmaz.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-01-2012, 11:27 PM (Bu Mesaj 28-01-2012 11:27 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : HCN.)
Kendim kullanmadım ama almayı planladığım glock replikası bir model var.

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3139#.

http://www.youtube.com/watch?v=fvyrj5iERE

Bakmanızı öneririm.
Walther güvenilir markaya benziyor.

Bilim, gerçeği bilmektir.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-01-2012, 11:39 PM
Sn. Black Code;
almayı düşündüğünüz silah bb atmasından dolayı ev içinde kesinlikle kullanmayın. Blowback özelliği gerçekçiliği artırıyor. Ancak tüpün son atışlarında isabet çok düşüyor , bb nin hedefin yanından geçtiğini görüyorsunuz.
Kısacası, eğer blowback özelliğini istemezseniz cp 88 tavsiye ederim. Benim görüşüm cp 88 ,havalı silah olarak en sağlam model dir.

muratkamat@mynet.com AB rh (+)
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-01-2012, 10:05 AM
Söylemeyi unuttum; hedef olarak içini köpük ile doldurduğum karton kutu kullanıyorum. Mesafe olarak 5-6 mt. buna rağmen delip geçiyor ve mühimmat olarak pellet kullanıyorum.
Saygılar.

İmansız Vatan, Vatansız İman olmaz.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-01-2012, 05:00 PM
Arkadaşlar görüş ve bildirimleriniz için teşekkür ederim. Kararımı Walther CP 99 olarak değiştirdim. Compact modeli yivsiz namlu olduğu için normaline nazaran isabetli atışlar sergilememekte. İnşallah doğru bir karar vermişimdir. Allah gerçeğini de nasip eder. AminSmile
Yeni oyuncağım yarın elime ulaşır,resimlerini paylaşırım..
Saygılar..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-09-2012, 09:43 AM
Selamlar,

Walther CP99 havalı tabanca BB özelliği olmayanlar sadece çift hareketli tetiğe sahip diye birşey okudum. Bu doğru mudur?

Gerçek silah alana kadar bununla idare edeyim diye düşünüyorum. HK havalı tabancayı Taiwan üretimi olduğu için eledim. Sizince başka tavsiye edeceğiniz modeller var mıdır?

Saygılarımla.

6136 değişmeli. Ama böyle değil!!!
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-09-2012, 01:40 PM (Bu Mesaj 12-09-2012 04:52 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : karadenizarif.)
[quote='alone61' pid='201176' dateline='1347432181']

Selamlar,

Walther CP99 havalı tabanca BB özelliği olmayanlar sadece çift hareketli tetiğe sahip diye birşey okudum. Bu doğru mudur?

Gerçek silah alana kadar bununla idare edeyim diye düşünüyorum. HK havalı tabancayı Taiwan üretimi olduğu için eledim. Sizince başka tavsiye edeceğiniz modeller var mıdır?

Saygılarımla.
[/
İhtiyacı olan almayi dusunen üyeler icin paylasiyorum,zira ben kullanmiyorum evde oylece duruyor,keyifli ve isabetli bir tabanca ust kizak hareketli,tek/çift hareketli olarak kullanilabiliyor, manuel emniyetli,emniyet ayni zamanda horozu guvenli sekilde istirahate aliyor Wink(beretta gibi )
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=8316
Saygilarimla

Nefrete sevgiden daha çok güvenirim
Çünkü;nefretin sahtesi olmaz!
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: alone61
12-09-2012, 04:21 PM
Sayın üyeler, malum şartların sıkıntılı olması nedeniyle Glock G19 Gen4 ile tatmin edici düzeyde tetik alıştırması yapamıyorum.
Tetiği bu tabanca ile en yakın olabilecek, antreman amaçlı kullanabileceğim havalı silah tavsiyeniz olursa sevinirim.

if your home is bug infested, filled with spiders, flies, or gnats,
all our sprays are safety tested, we kill vermin not your cat.

https://www.facebook.com/GyMlastics
GYMlastics & Bodylastics Direnç Bantları - Türkiye
Masssuit Direnç Yelekleri - Türkiye
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: karadenizarif
12-09-2012, 05:24 PM (Bu Mesaj 12-09-2012 05:27 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : alone61.)
(12-09-2012 01:40 PM)karadenizarif Yazdı:  [quote='alone61' pid='201176' dateline='1347432181']

Selamlar,

Saygılarımla.
[/
İhtiyacı olan almayi dusunen üyeler icin paylasiyorum,zira ben kullanmiyorum evde oylece duruyor,keyifli ve isabetli bir tabanca ust kizak hareketli,tek/çift hareketli olarak kullanilabiliyor, manuel emniyetli,emniyet ayni zamanda horozu guvenli sekilde istirahate aliyor Wink(beretta gibi )
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=8316
Saygilarimla

Sn. Karadenizarif,

Teklifinize teşekkür ederim fakat ben evde de kullanabileceğim blowback olmayan modellerle ilgileniyorum. Size hayırlı satışlar dilerim.
(12-09-2012 04:21 PM)alperka Yazdı:  Sayın üyeler, malum şartların sıkıntılı olması nedeniyle Glock G19 Gen4 ile tatmin edici düzeyde tetik alıştırması yapamıyorum.
Tetiği bu tabanca ile en yakın olabilecek, antreman amaçlı kullanabileceğim havalı silah tavsiyeniz olursa sevinirim.

Sn. Alperka,

Havalı tabanca satan sitelerde Glock replikası bir model gördüm. Yalnız tetiği nasıldır bilemeyeceğim. İsterseniz airguntürk forumundan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ben de bugün üye oldum airguntürk forumuna. Tavsiye ederim.

6136 değişmeli. Ama böyle değil!!!
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: karadenizarif
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS