Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt Combat Commander 9mm
Silahın ciddi bir makyaj problemi vardı, daha önce kaplama görmüş orjinallikden uzak durumda, fakat mekanik aksamı gayet güvenilir fiyatı da uygun olduğu için kendisini browning' in yanına arkadaş etmiş olduk, silahımın kaplamasını ve kabze kapaklarını Sn. kozluoğlu imal etti, kendisinin esnaflığı ve ustalığı güzel, emeklerinden dolayı teşekkür ederim..

[Resim: IMG_0702.jpg]

[Resim: IMG_0756.jpg]

[Resim: IMG_1236.jpg]

[Resim: IMG_0682.jpg]

[Resim: IMG_0161.jpg]

SW mod.19/4 silahın eski sahibi merhum, nur içinde yatsın silahına gözü gibi bakmış orjinal kutusunda SW amblemli yağlı kağıdı, kitabcıkları, orjinal kabzesi ile hala fabrikadan çıktığı günü yaşıyor, böyle bir silahseverin silahını almak ayrı gurur..
Resimleri link olarak atmışım Sn. moderatörler düzeltebilirse sevinirim. (düzeltme seçeneğim kapalı)

Alıntı

Sn.Ozkanx7 ;
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun .Keyifli atışlar . Bu aralar .45 Cal. arayışları içinde olduğum için mahsuru yoksa fiyatını da öğrenebilirmiyim ? Mail de atabilirsiniz. Saygılar..

Alıntı

Sn.ozkanx7,Hem toplu,hem de şarjörlü bir tabancaya sahip omak,apayrı bir duygu olsa gerek. İkisi de çok uyumlu ve şık duruyorlar. Hayırlı olsun.

Saygılar...

Alıntı

[Resim: IMG_1236.jpg]
[Resim: IMG_0756.jpg]
[Resim: IMG_0702.jpg]
[Resim: IMG_0682.jpg]
[Resim: IMG_0161.jpg]

Alıntı

Özkan bey kaplanmış ve makyaj sorunundan kastınız boyamamıdır.Sanki boyanmış gibi duruyor.Buna rağmen çok güzel.9+1 dir diye aklımda kalmış.Doğru mudur?

Hayırlı olsun.4.3" namlu ilk defa gözüme bir hoş gözüktü.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn. fuat_61 daha iyisi sizlerin olsun inşallah. Saygılar..

Sn. spir silahıma 3000 TL. verdim. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Satıcı bayi kesinlikle kaptırmatör değil, 9mm olması makul değerinde almama sebeb oldu, eğer .45 cal. ile karşılaşırsam izninizle, sizinle mailinizden irtibata geçebilirim. Saygılar..

Sn. madenci08, silah daha önce meneviş kaplanmış ve yıpranmışdı, özellikle gez' inde çarpma sonucu oluşmuş ezikler mevcuttu Sn. kozluoğlunda eski resimleri olabilir, benim sonsuz isteklerime göğüs gererek çalışmasını tamamladı sağolsun, bu arada sarjör kapasitesi 8+1 fakat sanırım brownells'de her iki kapasitede mevcut, ben yedek olarak 8+1 aldım. Saygılar..

Alıntı

(17-01-2012, 11:34 PM)ozkanx7 demiş ki: Silahın ciddi bir makyaj problemi vardı, daha önce kaplama görmüş orjinallikden uzak durumda, fakat mekanik aksamı gayet güvenilir fiyatı da uygun olduğu için kendisini browning' in yanına arkadaş etmiş olduk, silahımın kaplamasını ve kabze kapaklarını Sn. kozluoğlu imal etti, kendisinin esnaflığı ve ustalığı güzel, emeklerinden dolayı teşekkür ederim..

Sn. ozkanx7, tabancanız hakkaten tam bir klasik bence Colt tabancaların herzaman farklı bir çekiciliği vardır,güle güle güzel günlerde kullanınız.
Ayrıca Sn.Kozluoğlu da gerçekten iyi çıkarmış yine tabir caizse döktürmüş.Kendisinin işçiliğini yaşayan tecrübe eden bir silahsever olarak hiç şaşırmadığımı da belirtmek isterim.Buyrun burda da var Big Grin
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=6727

Alıntı

Sn.ozkanx7, orijinal hali ile bugüne ulaşabilmiş '' Pinned and Recessed '' S&W Model 19' unuzun kıymetini bilin...Ülkemizde namlusu pimle sabitlenmiş, silindirine kovan dip daplası yatağı açılmış S&W revolverine hergün rastlamak mümkün değil...Colt için bir şey söyleyemem, sonuçta zevk meselesi, ama S&W Model 19 ne olursa olsun, kesinlikle avlunun dışına çıkmasın...

Saygılar.

Alıntı

Sn. Üstadım model 19/4 Combat Magnumu görmeye gitmeden bir gün önce silah kütüphanesi forumun toplu tabancalar bölümünü iyice okudum, dersime çaliştım ve hangi silaha ne kadar verilir, verilmez, toplu tabanca kaliteleri, gibi konularda sağolsun forum ve sizin üstün bilgilerinizden yola çıktım sizin paylaştığınız combat magnum konusunu 2 kez okudum, silahı görmeye gittiğimizde açıkcası şaşırdım hiç bunu beklemiyordum daha çok mod.10 tarzında bir toplu bekliyordum, nihayetinde nasip kısmetmiş, sırası gelmişken size ve saygı değer moderatör ve tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ederim paha biçilmez bilgiler sayenizde ellerimizin altında. Saygılar..

Sn. 6patlar, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun..

Alıntı

Tabancalarınız gerçekten çok güzeller darısı benim gibi silahı olmayan silah severlerin başına.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi