Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah fotolarımız 3...
Sayin Darre,
Begendigimiz fotograflari yayinladiginiz icin tesekkurler ama yeri burasi degil.
Konunun adi "Silah fotolarimiz....". Kendimize fotolarimizi paylasmak icin.

Sayin actionman,
Bu nazik ve çifte kavrulmuş uyarınız için teşekkür ederim.Bundan sonra daha dikkatli olacağım.Sevgi ve sagılarımla...

Sn. barış, güzel bir abakan edinmişsiniz. Bir kaç carcur da atıp denediğinizi umuyorum.

İyi günler.

Allah beni bildiği gibi yapsın !!!
Lüfelver imza föyü adlı forum bölümüne 686 mın resimlerini koyarken emektar vzörümü de ekledim sanıyordum, meğerse koymamışım.
Zararın neresinden dönersek kârdır deyip şimdi ekliyorum, umarım beğenirsiniz...
[Resim: sdsddsdsdsonnn.jpg]
[Resim: DSC03357-1.jpg]
[Resim: DSC03356.jpg]
[Resim: DSC03220.jpg]
[Resim: DSC03219-1.jpg]

Sn. 6patlar
Vzor ün bende yeri ayrıdır. Fakültenin son sınıfında (ikinci öğrenim) harcı yatıramayınca babamın beylik vızor ünü satmak zorunda kalmıştık. Mezun olup askere gidince ilk asteğmen maaşımla ilk işim sattığımız vızor u geri alıp babama vermek olmuştu...

Sedef kabze yerine kahverengi ahsap bir kabze takmanızı tavsiye ederim.Silahlarınızı keyifle kullanmanız dileğiyle..

Saygılarımla...

(16-01-2012, 12:08 AM)mavibere277 demiş ki: Sn. 6patlar
Vzor ün bende yeri ayrıdır. Fakültenin son sınıfında (ikinci öğrenim) harcı yatıramayınca babamın beylik vızor ünü satmak zorunda kalmıştık. Mezun olup askere gidince ilk asteğmen maaşımla ilk işim sattığımız vızor u geri alıp babama vermek olmuştu...

Sedef kabze yerine kahverengi ahsap bir kabze takmanızı tavsiye ederim.Silahlarınızı keyifle kullanmanız dileğiyle..

Saygılarımla...

Allah tüm babalara siz gibi hayırlı evlat versin.Yoksa bizler "Sırtındaki çaketi satıp" evlat okutan ama nankörlükten başka karşılık bulamayan babalarda gördük ne yazık...
Ahşap kabze bence de iyi durabilir doğrusu, ama bu silahı tabir caizse zevkime göre vitrinlik yaptırdıktan sonra enson ne zaman taşıdığımı hatırlamıyorum bile.Sadece arada bir (en erken ayda bir) kutusundan çıkarıp sevip okşayıp yerine kaldırıyorum, ilk göz ağrım o benim Blush

Forumda yeniyim, babamın tabancasıdır, kendisi bilgisayarla pek haşır neşir olmadığından yükleme işi bana düştü... Smile
Diğer fotoğrafları da fırsat oldukça paylaşmak isterim, kendisi de fikirlerinizi almak istiyor.

Saygılar

S&W 945 Performance Center & Buck Knive ( Fildişi kabza kapakları kendi yapımıdır. )

[Resim: grnt0112.jpg]

[Resim: grnt0113b.jpg]

Galco Shoulder System

[Resim: ekranresmi2011121800431.jpg]

Galco

[Resim: grnt0118.jpg]

S&W 500 MAGNUM ( Nill Kabze )

[Resim: img0119li.jpg]

[Resim: ekranresmi2011102313022.png]

Bir pazar günü

45 ACP nin şarjörleri ve 500 Magnum'un için De Santis Kılıf.
Üst kısımdaki Galco şarjör kılıfı 15 senelik var ama sapasağlam Galco kalitesi. Cool
500 Magnum yazılı olanlar 5 fişeklik kılıf.

[Resim: img2012ha.jpg]

[Resim: img2013bf.jpg]

Kılıfını üstündeki babamın kendi tasarımıdır fildişidir.

[Resim: img2017is.jpg]

[Resim: img2014c.jpg]

Şimdilik bu kadar değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Babamın diğer düşüncesi 9 x 19 mm lik bir X-FIVE.

Resimler cok guzel. Elinize saglik. Babaniz zevkliymis. Forum ve Imla kurallarina dikkat.

(27-01-2012, 10:21 PM)ilksurfer demiş ki: Resimler cok guzel. Elinize saglik. Babaniz zevkliymis. Forum ve Imla kurallarina dikkat.
ilk mesajım daha dikkatli olmaya çalışırım teşekkürler. Bıçaklar ve tüfek için diğer bölümde ayrıca paylaşıma devam edicem.

Tesekkurler. Diger resimleri de dort gozle bekliyoruz.Thumbs Up

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi