Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah fotolarımız 3...
[quote='glock' pid='164264' dateline='1326400622']
Sn.İlksurfer;

Size iş çıkartayım efendim şöyle topluca Sizin envanterin bir fotoğrafını çekin zahmet olmassa gözümüz gönlümüz açılsın.Smile

Mümkünse tabi.Smile
+1
Ben de Sn.glock ile aynı düşünüyorum,Sn.ilksurfer,gerçekten çok güzeller maşallah diyelim,saygılar,selamlar.
Oralarda Allah yar ve yardımcınız olsun.

Sagolun Sn Mahmut hoca.Smile

Sayın baris,

SOG Tomahawk baltaya ilginiz halen devam ediyorsa (hoş hediye ettim ama yenisini bulurum), elinizdeki pres tenekeyle değişebiliriz, üstelik çatalayağını dahi size bırakacağım ;-) .

[Resim: IM.jpg]

(13-01-2012, 12:51 AM)evrenay demiş ki: Sayın baris,

SOG Tomahawk baltaya ilginiz halen devam ediyorsa (hoş hediye ettim ama yenisini bulurum), elinizdeki pres tenekeyle değişebiliriz, üstelik çatalayağını dahi size bırakacağım ;-) .

Çatalayak ve gece nişangahı orcinal İzmash 1972 bir modeli tek bir tomahawka değişeceğimi düşündü iseniz büyük hatadasınız Sn. Evrenay, en az iki tomahawk bir de oyma çarcür isterim. Big Grin Big Grin

Sn. Evrenay'ı görüyorum ve üç tomahawk arttırıyorum Big Grin
Sn. Barış çarcür maalesef yok, onun yerine bir gerber versem anlasabilir miyiz? Smile
Saygılar, selamlar.

Sn.Dogo;

Laylon kardeşliğini çok güzel karelemişsiniz fotoda.

İkisininde kullanım alanı farklı ama çok gerekli nesneler.Smile

Bir matkap bir de eğe yeterdi,kenarlara da biraz zımpara, mis gibi olurdu. Bununla uğraşmasaydınız Sn. Dogo Big Grin

Sn.Glock, size katılıyorum. Bizim naylonlar üstelik, sterilize edilmiş polymerden ibaret Cool Hickok45 üstadımız da Glock ve naylondan vazgeçmiyor...

Sn.Sandeman, sormayın efendim Sad Klimayı sonradan alınca; klimasız model olan G19 um bu durumda pahalıya geldi efendim. Taşımak da problem oluyor, üstü açık pikabın arkasında klima ve buna bağlı bir jeneratör, bir de G19, siz düşünün gerisini. Sizin tavsiyeniz daha mantıklı geliyor şimdi bana Big Grin Big Grin Big Grin

Ister klimali ister klimasiz Glock tabancalarin ozunde bir ferahlik var. Insanin kafasi rahat olup pismanlik duymayinca, ferahlik ve huzur kendiliginden geliyor. Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi