Silah fotolarımız 3...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah fotolarımız 3...
Bir konu daha çok sayfaya ulaştığından dolayı, yenisine buradan devam ediyoruz.
Üyelerimizden ricam, daha önce konuda paylaşımlara bakıp, mükerrerlikten kaçınmaları. Yeni fotolara ve yorumları bekliyoruz...

Ben ilk olarak Safir'i verip yerine aldığım tüfeğin fotosunu paylaşayım:
[Resim: img1325ax.jpg]

Big Grin Fabrika garantisi işe yaradı, bozuk safirlerini getirene bundan veriyorlar artık. (Ama Türkiye'de değil) Big GrinBig Grin

Saygılarımla...

(03-01-2012, 11:43 PM)Egecaddesi demiş ki: [Resim: 10003071resize.jpg]

Sn.Egecaddesi;

Paylaşım ve zevkiniz harika ellerinize sağlık.Üç sıfırlı rakamlara ulaştınızmı acaba?

Saygılar.

Sn.Barış;

Sizin EDC de yerini alır umarım.Merak ettiğim nokta sol göğsünüzde ki cepte duran obje sağlığa zararlı mamulmü?Yoksa fişekmi?Ne olduğunu çözemedim.Smile

Tabi gizli bilgiyse sormadım farz edin.Smile

Saygılar.

Logo efendim. Smile
Saygılarımla.

Buyuk ve kucuk bir arada.Smile
[Resim: e46403e8.jpg]
[Resim: 407bc8df.jpg]

Sn ilksurfer bu x6 sizindi degil mi ?

Evet.

Sn.İlksurfer;

Size iş çıkartayım efendim şöyle topluca Sizin envanterin bir fotoğrafını çekin zahmet olmassa gözümüz gönlümüz açılsın.Smile

Mümkünse tabi.Smile

Bir de acaba Sizin eyalette bomba atar vb. şeyler serbestmi?

Sn ilksurfer ülkemize kesin dönüş yapsaniz bunalima gireresiziniz herhalde Sad hele de p210 dan ayrilmak cok uzer sanirim.

Allah mutluluklar icinde hepsini kullanmak nasip etsin size, bizi de unutmayin ama arada resimler.

Saygilar efendim Smile

(12-01-2012, 11:37 PM)glock demiş ki: Sn.İlksurfer;

Size iş çıkartayım efendim şöyle topluca Sizin envanterin bir fotoğrafını çekin zahmet olmassa gözümüz gönlümüz açılsın.Smile

Mümkünse tabi.Smile

Bir de acaba Sizin eyalette bomba atar vb. şeyler serbestmi?

Hepsi bir kareye sigarmi bilmiyorum.Smile
Bomba atar serbest ama ayri ruhsat lazim.

(12-01-2012, 11:45 PM)sauerist demiş ki: Sn ilksurfer ülkemize kesin dönüş yapsaniz bunalima gireresiziniz herhalde Sad hele de p210 dan ayrilmak cok uzer sanirim.

Allah mutluluklar icinde hepsini kullanmak nasip etsin size, bizi de unutmayin ama arada resimler.

Saygilar efendim Smile

Iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler Sn Sauerist. Insallah sizlere de daha iyileri nasib olur. P210'u hala kullanma firsatim olmadi. Simdilik poligon modelleri icinde favorim X6. Hala ondan daha isabetli olabilecegine inanamiyorum. Ilk firsatta ikisini birlikte test edecegim insallah...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi