Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAKTİK ATIŞLAR - TACTICAL DRILLS
Teşekkürler...

Alıntı

Saygılar.

Alıntı
32 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, sem, ugurucar57, lenduha, wildeagle, Sabri, serdaraktas, Oberon, karanlık ay, Surmene, blacksea, S@riyerli, heisenberg, Gazanfer, mimaslan, efe1753, blueokkes, Cem1964, alpago, matador, DoganSW, demirci57, ismicey, pasa_7676, LAMRETOEJ, glock19, _X0X_, Xlll, ERDAL, Velcro, 1905sss, browning 61

Alıntı
32 üye teşekkür etti:
ugurucar57, ilksurfer, Sabri, pasa_7676, Kıraç Ata, serdaraktas, glock19, xeorx, sem, lenduha, yyildiz, Tellioglu, kut4, mimaslan, demirci57, efe1753, demasoni, alpago, Fruktoz23, Gazanfer, Kimble, _X0X_, wubıh, Xlll, blueokkes, tsotsi01, Surmene, 1905sss, OnurD, EmirArdogan, browning 61, recete74
Chris Costa ve silah arkadaşı Travis Haley'ın hazırladığı Magpul Dynamics, Gabriel Suarez ve Leh kökenli Polenar Tactical eğitim DVDleri/Setleri dışında önerdiğiniz ya da faydalandığınız taktik yivsiz tüfek eğitim videoları nelerdir? İsimlerini paylaşır mısınız ?

Teşekkür ederim...

Alıntı

İzleyene taktik anlam da çok bir katkısı olmasa da, paylaşmak istedim.

Roni ve glock 19, optik ise Vortex Sparc ar. Tabanca Tp9 SF elite 

Tüfek ile ilk kez ateş ettim, biraz sallandım atarken. Acemilik ve mutluluk sanırım.

Saygılarımla.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
red, Carbon12, yyildiz, Yasin06, blacksea, Surmene, efe1753, Kıraç Ata, alpago, Xlll, browning 61, Velcro
[Resim: 798-D4-EB7-9-FB3-44-CF-8-A34-2241940-B4659.png]

one dice roll

İki sene ara ve kacınılmaz yavaslama.

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
Xlll, harun, wildeagle, blacksea, marlinspike, Kıraç Ata, Zemre10, Velcro, Murata, serdaraktas, fuat_61, 1905sss, Yasin06, Kimble, demirci57, tirendaz, Red Kit, ceruh, Gazanfer, lenduha, Triggernazi, browning 61
Silinen video

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Kimble, waltherslv, Koca, xf7er, browning 61, serdaraktas, Velcro, sem, demirci57, Kıraç Ata
Ne kadar gerekli bilemedim...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Tartarus, alpago
(29-07-2019, 10:54 PM)kotucenk demiş ki: Ne kadar gerekli bilemedim...

Raidgear isimli firmayı daha önce görmüştüm, Rusya'nın Warrior Assault'u olan yada olmaya çalışan firmanın reklam amaçlı videosu. Videoya bakıp herkesin birbirini vurduğunu görünce kevlar Rusyada sudan ucuz herhalde diyor insan ama sitesindeki fiyatlar pek de öyle söylemiyor  Smile

Diğer bir absürtlük ise antrenmandaki kötü adam rolünü oynayanlar önce tekbir getiriyor daha sonra operatörler tarafından indiriliyorlar lakin arkada çalan müzik mehteran müziklerini andırıyor. Burada bu şekilde bu müziği kullanmalarının altında bir sebep/alt mesaj var mı yoksa şans mı çözemedim. 

Son olarak bu güven egzersizlerini geçmişte Fransızlar yapıyordu, demekki zamanla dünyaya yayılmaya başlamış. Geçmiştede Rusların elemanlarına yelek giydirip onları vurdukları videolar görmüştüm ama 4 kişinin şişe çevirmece oynar gibi birbirini vurması biraz şova kaçmış bence.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
alpago, sem
(30-07-2019, 01:03 AM)Tartarus demiş ki: Videoya bakıp herkesin birbirini vurduğunu görünce kevlar Rusyada sudan ucuz herhalde diyor insan ama sitesindeki fiyatlar pek de öyle söylemiyor

Birbirlerine ateş ettiklerinde üzerlerindeki yelekler Kevlar yumuşak balistikler değil. Her biri tüfek mermilerine dayanıklı sert plakaya tabanca ile ateş ediyor.  Wink

Yapılan her koşulda salakça olsa da, plakaların tabanca mermilerini tutmaması gibi bir durum olmaz. Bu mermide plaka arkasına trauma yapmaz, yani vurulan hiçbir şey hissetmez. Aynı şeyi standart yumuşak balistik Kevlar panel ile yapsalardı, yelek yine delinmezdi ama vurulanın sağlam canı acırdı, hatta kaburgaları çatlardı; vuruş yerinde de en azından güzel bir morluğu olurdu.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Carbon12, 1905sss, alpago, waltherslv, Sabri, kotucenk, Alphawolf, LAMRETOEJ, Kimble, husrev

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi