Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAKTİK ATIŞLAR - TACTICAL DRILLS
Sn.Odeh,

Bu modelin özelliği, tetiği sürgü manipülasyonuna gerek bırakmadan resetliyor oluşu. Malum Glocklar tek hareketli tetiğe sahip. Bu sayede pratik yapmak mümkün oluyor ayrıca aftermarket olarak edinilebilecek ve namlu içine yerleştirilecek lazer ile birlikte, iğne teması ile çalışan lazerin hedef üzerindeki sanal vuruş noktası görülebiliyor.

Saygılar.

Alıntı

Şimdi daha net olarak kavradım. Teşekkür ederim sayın Red Kit...

Saygılarımla,

Alıntı

686 ile evde, elimden geldiğince kuru tetik çalışması yapıyorum (sadece kılıftan kütleye, silah boş halde ve kas hafızası oluşturmak adına). Öyle ki bazen durakta, bazen sabit durduğum anlarda içimden sesli komutlar vererek (çoğu zaman sesimi kontrol edemesemde) hayali tabamcam ile tekrarlar yapıyorum (deli muamelesi görsem dahi Smile)
İşin özü silah sevgime elimden geldiğince saygı göstermeye ve hayatımın her boş anında driller yaparak aşkımızın heyecanını ayakta tutmaya çalışıyorum. Çok seviyorum ve asla terk etmeyeceğim.
Saygılarımla.

Alıntı

(02-08-2012, 10:17 PM)glock demiş ki: Sn.Red Kit;

Ne güzel bir yaşam tarzıdır,ne güzel bir hayat felsefesidir Sevigny'nin şu içinde bulunduğu durum.

Bazen içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumlara çok moralim bozulmakta.

Ama böyle videoları izledikçe,daha çok pratik yapma dürtüsü uyanıyor insanın içinde.

Teşekkürler.

Cok Guzel anlattınız sn. Glock.
Adamın tüm konsantresi,
tüm yogunlu bu iste.

Alıntı

Sn.sem,çok bilgilendirici ve güzel paylaşım teşekkür ederim.Kendi adıma uzunca bir süre üzerinde çalışacağımdan ve aşamaları yapmaya çalışacağımdan şüphem yok.Okudukça henüz yolun çok başında olduğumu fark ettim.

Alıntı

Kim demiş revolver'la geride kalırsınız diye.

Karşınızda Jerry Miculek;

Revolver'la bile Sevigny'den hızlımı yoksa?

Alıntı

Her ne kadar yumuşakta olsa dabıl tetikle ve yüksek atış aksıyla bunu yapabilmek cidden harika... Revolver'la bunu yapan 1911'le veya Glock'la neler neler yapar...

Alıntı

Yayınlanmıştı ama izlemeyenler vardır belki.

Jerry Miculek;

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin
İlkkez izledim, kamera şakası gibi.

Alıntı

Videonun altındaki en çok Thumbs up alan yorum çok feciSmile

imagine being in a firefight against this guy.
BANG BANG BANG BANG BANG BANG!
OK he's reloading, nows my cha-
BANG BANG BANG BANG BANG BANG !!
WTF ??

Big Grin Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi