Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAKTİK ATIŞLAR - TACTICAL DRILLS
Taktik atış çalışmak için 4 ana şart var anladığım kadarıyla;

1-Tetiğini ve nişangahlarını ezberlediğin,binlerce kez tetiğini ezdiğin bir tabanca.
2-Tetik disiplininin kas hafızana yerleşmiş olması.
3-İyi bir kılıf.
4-En önemlisi de, hatalarınızı söylemekten çekinmeyen,tecrübeli bir öğretici.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sharp.Shooter
(10-01-2012, 03:08 PM)ceruh demiş ki: Taktik atış çalışmak için 4 ana şart var anladığım kadarıyla;

1-Tetiğini ve nişangahlarını ezberlediğin,binlerce kez tetiğini ezdiğin bir tabanca.
3-İyi bir kılıf.

+ 1 .

Anlayana dört dörtlük tavsiye... Thumbs Up

Alıntı

Hem konu canlansın, hem de profesyonel bir sporcunun antremanından bir kesit sunalım...

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sharp.Shooter, ronin1907
Sn.Red Kit;

Ne güzel bir yaşam tarzıdır,ne güzel bir hayat felsefesidir Sevigny'nin şu içinde bulunduğu durum.

Bazen içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumlara çok moralim bozulmakta.

Ama böyle videoları izledikçe,daha çok pratik yapma dürtüsü uyanıyor insanın içinde.

Teşekkürler.

Alıntı

(02-08-2012, 10:17 PM)glock demiş ki: Sn.Red Kit;

Ne güzel bir yaşam tarzıdır,ne güzel bir hayat felsefesidir Sevigny'nin şu içinde bulunduğu durum.

Bazen içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumlara çok moralim bozulmakta.

Ama böyle videoları izledikçe,daha çok pratik yapma dürtüsü uyanıyor insanın içinde.

Teşekkürler.

Silahım yok, kılıfım da yok haliyle, fakat kendi kendime silahsız kılıftan çekme çalışmaları filan yapacak kadar şizofrenik bir vakayım... Rolleyes

Pratik yapma dürtüsünü kaybedersek, ateşli silahlar süs eşyasına dönüşür gibi geliyor bana...

Selamlar.

Alıntı

(10-01-2012, 03:32 PM)lupus demiş ki:
(10-01-2012, 03:08 PM)ceruh demiş ki: Taktik atış çalışmak için 4 ana şart var anladığım kadarıyla;

3-İyi bir kılıf.

+ 1 .

Anlayana dört dörtlük tavsiye... Thumbs Up

Bu dört dörtlük tavsiyeye zamanında MagPul kurslarına gelirken katılımcılardan yanlarında getirmeleri istenilen en önemli şeyi eklemek istiyorum;

Öğrenmeye açık bir zihin!...

Alıntı

(02-08-2012, 11:43 PM)lupus demiş ki: Öğrenmeye açık bir zihin!...

El oğlunda bir söz vardır, ''That's The Point'' işte ondan...

Alıntı

Videonun son anlarında oda içinde yapılan antremanda kullanılan antreman tabancasının (adı ben yakıştırdım) fonksiyonu dikkatimi çekti.

Tetiğe basıldığında ışık yanmakta. Kapalı mekanlarda senaryolu antremanlar için akıllıca bir çözüm...

Alıntı

(03-08-2012, 12:08 AM)Odeh demiş ki: Videonun son anlarında oda içinde yapılan antremanda kullanılan antreman tabancasının (adı ben yakıştırdım) fonksiyonu dikkatimi çekti.

Tetiğe basıldığında ışık yanmakta. Kapalı mekanlarda senaryolu antremanlar için akıllıca bir çözüm...

Sn.Odeh;

Modelin şu olması lazım;

http://us.glock.com/products/model/g17r

Alıntı

Teşekkür ederim sayın Glock,
İngilizce olduğundan tercüme edemedim. Tercüme ettirip öğreneceğim...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi