Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington 870 nedir? Ne değildir? (Komple söküm-Ayrıntılı İnceleme!)
(18-01-2013, 11:50 PM)alperka demiş ki: Remington'a İzmir Kemeraltı'nda 1800 USD fiyat biçiyorlar. Bir de Mossberg var ama ilkinin fiyatını duyduktan sonra sormadan çıktım.

Supernova ise aklınızı karıştırmasın, amacınıza uygunsa çekinmeden alın derim.

Teşekkür ederim...

Parası haricinde R 870'i bulmak da imkansız gibi ve gerçekten de istedikleri para ederinin çok üzerinde...

Supernova da çok güzel bir tüfek, ikisi arasında kaldım, bu haftasonu netleştirmek istiyorum durumu da , araştırmaktan helak oldum... Smile

Konuyla alakasız olacak ama, bir videoda dikkatimi çeken birşey oldu, Supernova' nın mekanizması, fişeğin ateşlenmesiyle hafif geri gidiyordu, bu normal midir?

Alıntı

Winchester'de komple geri gidip,fişeği tahliye edip,kaşığa fişek düşürüyor.

Alıntı

Winchester,Remington tüfekler çok güzel silahlar. Ruhsatımda ilk yabancı tüfeğim Remington 870 idi. Tüfek ile şervolin fişekleri attığımda , 95 adım mesafede olan yağ tenekesinde 7 adet delik saymıştım. Bu beni çok etkilemişti. Bunu yerli poze ve diğer pompalı tüfekler ile yapamamıştım. Bence her atıcının ve avcının ruhsatında işli bir Remington 870 expres tüfeği olmalı.

Alıntı

İlerde almayı düşündüğüm ilk pompalı Remington 870 Marine Magnum olacak. Elinize sağlık.

Alıntı

(23-01-2013, 02:28 AM)Red Skull demiş ki: İlerde almayı düşündüğüm ilk pompalı Remington 870 Marine Magnum olacak. Elinize sağlık.

Tabii gelirse Sn.Red Skull... Smile

Saygılar.

Alıntı

Sn.sarp kılıç en son baktığımda hilal avda vardı. İlerde alacağım zaman da olmasını umut ediyorum. Big Grin

https://www. hilalav/default.asp?git=9&urun=2362

Alıntı

Hilal Av'da her şey var Smile ama web sitesinde ! Hem de gayet uygun rakamlara.
Stok takibi/yönetimi henüz oturmamış durumda. Sipariş vermeden mutlaka stok sorun. Dikkatinizi çekmemiş olabilir, o sayfada "satın al" seçeneği yok, "haber ver" durumu aktif, yani mal yok gelince arayalım Wink

Alıntı

Ne deyim yeni gördüm. Doğrudur. Sıkıntı yok 2-3 yıldan önce alacağımı zannetmiyorum. Big Grin

Alıntı

Sn.OverDose güzel tüfek remingtonların biraz ağır olduğu söyleniyor öylemidir?

Alıntı

Yakalaşık dört kiloya yaklaşan ağılıkları ile,pek hafif sayılmazlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi