Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington 870 nedir? Ne değildir? (Komple söküm-Ayrıntılı İnceleme!)
herkese teşekkürler. Çatüs B2 içinde böyle bir çalışma düşünüyorum.

Alıntı

Güzel bir paylaşım olmuş Sayın Overdose,teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.Saygılar...

Alıntı

Harika çalışma olmuş Sn.Overdose teşekkürler...

Alıntı

Elinize sağlık sayın Overdose,çok güzel bir çalışma olmuş.

Alıntı

Elinize sağlık, güzel ve çok faydalı bir çalışma olmuş.

Benzerini Rem 11-87 için ben de yapmıştım, bu tip çalışmalar tahmin edilenin ötesinde zaman ve emek istiyor. Bu arada keşke resimlere TTC filigranı ekleseydiniz, bir süre sonra bazı sitelerde insanlar kendileri hazırlamışlar gibi bu çalışmayı yayınlarlar, benden söylemesi Smile.

Alıntı

Remington 870 sahipleri için referans tadında sabitlenmeyi hak eden güzel bir çalışma olmuş...

Elinize sağlık...

Alıntı

(06-01-2012, 03:56 PM)OverDose demiş ki: Bizi garip bir şarjör yayı tutucu karşılıyorSmile;
[Resim: cimg8786t.jpg]

Owner's Manual'de parçayı tornavida ile bastırıp kapalı kanallardan kurtarıp açık kanallara gelene kadar döndürün ve çıkartın denmekle beraber, bu parçayı kısa bir antrenman ile edevat kullanmadan saniyeler içinde söküp takoz takmak veya çıkartmak mümkündür.

11-87'de parça plastik, el kundağı somunu (doğal olarak) metal olduğundan kısa sürede deforme olur diye düşünüp parça getirtirken bundan da bir tane yedek almıştım ama şu ana tırtıklı ön bölümde yuvarlanmakla beraber değişime ihtiyaç olmadı.

Alıntı

Elinize,emeğinize sağlık Sn.Overdose, arşiv niteliğinde güzel bir çalışma olmuş.
Yine de her haftasonu oturup bu kadar teferruatlı-hele hele tetik grubu ve mekanizmayı-sökmeyin derim ben.
+1

Alıntı

Merhabalar...
Ben de Remington 870 Express Magnum Combo bakıyorum ama sıfır bulmak sanırım mümkün değil...
Benelli Supernova düşünüyordum ama bu tüfek de aklımı çok karıştırıyor... Smile
Bu tüfeği bulabileceğim bir yer yada distribütörünü bilen var mıdır acaba?

Alıntı

Remington'a İzmir Kemeraltı'nda 1800 USD fiyat biçiyorlar. Bir de Mossberg var ama ilkinin fiyatını duyduktan sonra sormadan çıktım.

Supernova ise aklınızı karıştırmasın, amacınıza uygunsa çekinmeden alın derim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi