Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagant İçin yardımlarınız .....
Sayın; Evrenay fiyat konusunda bir şekilde anlaşmıştık Smile ancak silah antika ruhsata bağlı olduğu ve devamında bulundurma ruhsat çıkacağından dolayı ,benim tarafımdan olumsuz yönde gelişti.....

Alıntı

Sağlık olsun. Bir dahaki sefere İnşallah.

Alıntı

(09-01-2012, 12:29 AM)voguefalcon demiş ki: ...ancak silah antika ruhsata bağlıolduğu ve devamında bulundurma ruhsat çıkacağından dolayı ..

Antika ruhsatı olan silah, el değiştirince bulundurma ruhsatlımı oluyor? Harçları farklımı?

Alıntı

Sayın; xhmyt edindiğim bilgiye göre antika ruhsatlı olan silahlara taşıma ruhsatı alınamıyormuş,sadece antika ruhsatlı olarak ve bir nevi bulundurma statüsünde oluyor... ben taşıma alabileceğimi düşünürek talip olmuştum .....

Alıntı

Sn. vougefalcon, talibi olduğunuz silahı alamadığınıza üzüldüm. Tabancayı kaça alacaktınız, sakıncası yoksa yazabilirmisiniz.

Saygılar...

Alıntı

Sn; high-66 burada fiyat vermem ne kadar doğru olur bilemiyorum ama 1.500 tl olarak anlaşmıştık... selamlar

Alıntı

Değişik sitelerde gördüğüm satılık ilanlarındaki fiyatlara göre aldığınız fiyat gayet uygunmuş, bu tip silahların fiyat aralığı geniş olabiliyor. Bu alışverişin gerçekleşmediğine üzüldüm, dilerim önünüze daha iyi fırsatlar çıkar.

Saygılar.

Alıntı

Evet fiyat gayet makuldu,silahta görüldüğü gibi gavet bakımlı ve temiz olarak muhafaza edilmiş.Kısmet değilmiş tekrar iyi dileklerinize teşekkür ederim.Selamlar .....

Alıntı

Sayın voguefalcon;
Sliahın sahibi Ankara'da Serdar bey mi?

Alıntı

evet doğrudur Sn; yeniceri aile dostumuzdur tanışıyormusunuz ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi