Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagant İçin yardımlarınız .....
Değerli forum üyesi arkadaşlar ve üstadlar bir konu hakkında bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var....

Resimde gördüğünüz Nagant marka silah bir aile dostumuza ait,antika silahlara karşı merakım olduğunu bildiği için tarafıma satmaya karar verdi, fakat silah hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim,sadece nette bildiğim kadarı ile bilgi sahibiyim.

Bu yüzden kendisinin bana göndermiş olduğu resimleri sizlerle paylaşmak ve silah hakkında olumlu veya olumsuz yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum .....

Şimdiden teşekür ederim....

[img][Resim: 3424100_0263.jpg][/img]

[img][Resim: 5504100_0265.jpg][/img]

[img][Resim: 6373100_0266.jpg][/img]

[img][Resim: 2693100_0267.jpg][/img]

[img][Resim: 1270100_0272.jpg][/img]

[img][Resim: 189100_0273.jpg][/img]

[img][Resim: 5050100_0759.JPG][/img]

Alıntı

100 yaşındaki bir silaha göre çok temiz gözüküyor.Subsonic olabilme özelliğinden dolayı ilginç bir silah.Youtube videolarından izlediğim kadarı ile susturucu takılınca sadece horozun metale çarpma sesi duyuluyor.Tabi ülkemizde mevcut mevzuata göre bu özellik bir işe yaramaz.Saygılar.

Alıntı

Temiz bir silaha benziyor.
Sanırım 7,62 Nagant fişekleri MKEK'te satılıyor (emin değilim).

Toplu tabancalara ilgim olmadığı için fotoğraflardan anlayadım, tabancanın topu tetik çekişi esnasında ileriye doğru hareket ederek namluya kilitleniyor mu?

Hayırlı olsun diyebilir miyiz sayın vougefalcon?

Alıntı

Pazartesi günü görmüştüm, MKE Ankara'da fişek vardı.

Alıntı

(05-01-2012, 05:24 PM)evrenay demiş ki: Temiz bir silaha benziyor.

Toplu tabancalara ilgim olmadığı için fotoğraflardan anlayadım, tabancanın topu tetik çekişi esnasında ileriye doğru hareket ederek namluya kilitleniyor mu?

Sn. evrenay evet topu hareketli tabir edilin Nagantlardan.

Sn. vougefalcon fotolardan gördüğüm kadarı ile Belçika üretimi, orjinal kalmış güzel bir Nagant, fiyat konusunda bir yorumda bulunamam, size uygun ise hayırlı olsun. Forumda silah ile ilgili yeterli bilgi mevcut.

Saygılar.

Alıntı

Yardımda bulunan tüm forum üyesi arkadaşlara teşekkür ederim .....

Sayın; Evrenay silah sahibinden pazartesi gününe kadar müsade aldım, fiyat konusunda bir şekilde anlaştık,beni endişelendiren tarafı araştırmalarıma göre mke sürekli olarak 7.62 fişek sürekli olarak gelmiyormuş ..... bakalım artık sizinde tabirinize göre bu hurda hışır merakımın sonu ne olacak Smile Saygılar .....

Alıntı

Siz alın gerisi kolay sayın vougefalcon.
Zaten bu hışırlarla fazla atış yapmamanız hem onların, hem de sizin sağlığınız açısından daha iyi olur kanaatindeyim.

Alıntı

Yardımda bulunan forum üyesi arkadaşlara çok teşekkür ederim..... satın alma işlemi olumsuz yönde gelişti tekrar teşekkür ederim .Saygılar

Alıntı

Bu sefer de yazlık ev mi istediler sayın vougefalcon?

Alıntı

Yıllar önce AV DOĞA SİLAH dergisinde dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 7 tabancasından biri olarak okumuştum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi