Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hayri.07
arkadaşlar meraba ben daha yeni üyeyim bende zor alım millet vekilinden belçika browning saddam 14 lüsü kartal amblemli ruhsatlı silah var yorumlarda herkes bi şeyler söylüyo ama bu silahın gerçek anlamı ve değeri nedir bilgi sahibi arkadaşların yorumunu bekliyorum saygılar

Alıntı

Sn.Hayri07

Foruma hoş geldiniz ancak öncelikle imla kuralları ardından da tüm forum kurallarını okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Sorduğunuz sorunun cevabı yarı otomatik silahlar başlığında incelenip irdelenmiştir.

Saygılarımla...

Alıntı

Konu başlığı hayri.07 olunca...
Bir de konu '' Sıkça sorulan sorular '' altına açılınca...
Bir an oldukça popüler bir simayı tartışacağız sandım...

Ne hikmetse, konu '' 14' lü '' ve '' Kartal '' olunca hep benzer bir üye profili ile karşılaşıyoruz;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1322

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blueokkes
Sayın hayri.07,forumumuza hoşgeldiniz.Sayın mavibere277'nin de söylemiş olduğu üzere kartal amblemli browning ile ilgili tüm merak etmiş olduğunuz soruların cevabı yarı otomatik tabancalar-Browning FN Herstal bölümünde mevcuttur.Keyfli vakit geçirmeniz dileğiyle....

Alıntı

"zor alım millet vekilinden belçika browning saddam 14 lüsü kartal amblemli ruhsatlı"

cümlesi belirtisiz tamlayanı mı yoksa sıfat mı? Ayrıca silahın ecit meciti nerede, o belirtilmemiş.
Bunlar olmadan yapılacak değerlendirmeler afaki olmaktan öteye geçmez.

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Vefasiz
hepinize teşekkürler

Alıntı

(04-01-2012, 11:13 PM)lupus demiş ki: Konu başlığı hayri.07 olunca...
Bir de konu '' Sıkça sorulan sorular '' altına açılınca...
Bir an oldukça popüler bir simayı tartışacağız sandım...

Ne hikmetse, konu '' 14' lü '' ve '' Kartal '' olunca hep benzer bir üye profili ile karşılaşıyoruz;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1322
Sn. lupus hocam,
Size sadece buradan ulaşabildim. Yardımınız gerek.

Bildiğiniz gibi artık internetten fişek alamıyoruz.
İşgüzar av bayileri bu fırsattan yararlanıp fişek fiyatlarını orantısız şekilde artırmakta.
Öyle ki, Kayseri MKEK Aslan Bayi YAF'ın standart 12ga tek kurşununu 23 liradan satıyor.
İnternetten bu fiyata satıyorlar deme şansım da olmuyor çünkü istesende gelmez diyor satıcı yeni düzenlemeye dayanarak. Sitelerdeki eski fiyatları gösterdiğimde ise zaten gönderemeyeceği için fiyatları güncellemiyor veya özellikle az gösteriyor gibi bir savunmaları oluyor. Halbuki daha geçen hafta o av bayideydim ve internete yazdığı fiyattan sattığını biliyorum.
Sonuçta alıcı olarak neresinden tutarsak elimizde kalıyor özellikle küçük şehirlerdeki tekelleşmiş av bayilere karşı.

Bu sebepten dolayı yorumlara sadece alınan av bayi, fişek ve fiyatın yazılacağı bir veri bankası konusu açılırsa herkes için çok faydalı olur diye düşünüyorum. En azından kazıklandığımızı biliriz veya konu büyürse, konuyu kaynak göstererek, fiyatları kırma yoluna gidebiliriz. Bu konuyu açmam için izin verir misiniz?

Alıntı

Ne değişecek ki . Serbest piyasa ,deyip istediği fiyattan satacak . Kendi fişeğimizi eskiden olduğu gibi kendimiz doldurma yoluna gideceğiz gibi . Gidişat bu yönde .

Saygılar .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blueokkes

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi