Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAŞBAKANIN KORUMALARININ SİLAHLARI
[Resim: facebook_1481708378024.jpg]

Başbakan değil ama Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yakın korumalarından biri...
Emniyet personeli midir yoksa özel güvenlik midir bilmiyorum ancak özel güvenlik firmalarında makineli tabanca kullanılması olası değil gibi düşünüyorum...
Gerçi firmanın koruma görevi sağladığı kişi/şirket/fabrikas vs. önemli elbette, zira koruma görevi sırasında tabancanın yanı sıra MP-5, G-3 gibi silahların da kullanıldığı alanlar mevcut...

Paylaşımım bu konuya uygun değilse kaldırılabilir, ''yakın koruma, koruma'' gibi kelimeler ile forumda arama yaptım ancak bu başlıktan başka uygun olanı göremedim...

Saygılarımla...

Alıntı

(14-12-2016, 02:42 PM)iso demiş ki: [Resim: facebook_1481708378024.jpg]

Başbakan değil ama Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yakın korumalarından biri...
Emniyet personeli midir yoksa özel güvenlik midir bilmiyorum ancak özel güvenlik firmalarında makineli tabanca kullanılması olası değil gibi düşünüyorum...
Gerçi firmanın koruma görevi sağladığı kişi/şirket/fabrikas vs. önemli elbette, zira koruma görevi sırasında tabancanın yanı sıra MP-5, G-3 gibi silahların da kullanıldığı alanlar mevcut...

Paylaşımım bu konuya uygun değilse kaldırılabilir, ''yakın koruma, koruma'' gibi kelimeler ile forumda arama yaptım ancak bu başlıktan başka uygun olanı göremedim...

Saygılarımla...

Sayın iso

Belediye başkanlarının koruma ve şöför'leri polis memurlarıdır.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
iso
Teşekkürler Sn. rs6...

Alıntı

Koruma memurunda bulunan silah uzi midir?

Alıntı

Özel şirketlerde talep üzerine Özel Güvenlik Şube uygun görürse Makineli tabanca platformunda silahlar kullanılabiliyor. Bizzat ben,görev silahı olarak 9x19 tabancanın yanında MP5' te taşıyorum,saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
iso, ERDAL

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi