Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 5906 ve çizikler ?...
sn salims
İlginize ve vermiş olduğunuz bilgilere çok teşekkür ederim silahlarım bulundurma şansım olurda gelme ihtimalim olur ise sizi buradan rahatsız ederim çok teşekkür ediyorum

Alıntı

Sn.salims, Sn.smith wesson 5906 banlanmadı, benim tarafımdan sadece yazım kuralları konusunda uyarıldı. Yönetici panelindeki uyarı fonksiyonları kullanıldığında, sistem üyeyi otomatik olarak bir günlüğüne kısıtlıyor, müteakiben de otomatik olarak hesabını tekrar aktive ediyor...Merak etmeyin, yazılarından da gayet iyi niyetli olduğu belli olan bir üyeyi kesinlikle kısıtlamayız, üstelik burada kalıcı ve katılımcı olmasını arzu ederiz.

Saygılar.

Alıntı

İnanın bu cevabı ben bile merakla bekliyordum.Size yakışan bir cevap olmuş Sn.Lupus teşekkürler.
Saygılar

Alıntı

Sn.lupus anladım,teşekkürler..Sizin bu editör yanınıza hayranım zaten,Aylık silah dergisi çıkartsak baş editörü siz olursunuz.Hatta bu projeyi düşünün bence,sponsorda bulunursa her ay bir silahı inceleme ve enaz 5000 atış test yapar sonuçları dergide yayınlarsınız.Hem ticari bir gelir kaynağı olur hemde arşiv değerinde kaynak teşkil eder..
Neyse,bazen bakıyorum benim yazım hatalarımıda üşenmeden düzeltiyorsunuz teşekkürler.Dikkat etmeye çalışıyoruz ama oluyor bazen.Birde ya bende problem var yada yeni versiyonda,yazdığım bir cevabı sonradan düzeltemiyorum düzenle butonu çıkmıyor.Birde bazen mesajlarım çift çift çıkıyor.Çözemedim bu durumu...

Alıntı

Sayın lupus o şahıs ben değilim,Ben forum kurallarına uyacağıma söz verdim.

Alıntı

foruma katılalı 1 hafta olmadan 2 kez engellendım sanırım bu forumda yorum yapabılmek ıcın yanımda ımla klavuzu bulundurmam gerek, Sayın Salim Bey size sahsım adına tesekkur ederım. sımdı ilelebet engelleyebılrsın lupus.

Alıntı

(04-01-2012, 11:43 PM)lupus demiş ki: Sn.salims, Sn.smith wesson 5906 banlanmadı, benim tarafımdan sadece yazım kuralları konusunda uyarıldı. Yönetici panelindeki uyarı fonksiyonları kullanıldığında, sistem üyeyi otomatik olarak bir günlüğüne kısıtlıyor, müteakiben de otomatik olarak hesabını tekrar aktive ediyor...Merak etmeyin, yazılarından da gayet iyi niyetli olduğu belli olan bir üyeyi kesinlikle kısıtlamayız, üstelik burada kalıcı ve katılımcı olmasını arzu ederiz.

Saygılar.

(07-01-2012, 12:06 AM)smith wesson 5906 demiş ki: foruma katılalı 1 hafta olmadan 2 kez engellendım sanırım bu forumda yorum yapabılmek ıcın yanımda ımla klavuzu bulundurmam gerek, Sayın Salim Bey size sahsım adına tesekkur ederım. sımdı ilelebet engelleyebılrsın lupus.

Zaten bu forumda herkes boşu boşuna banlanıyo, bence yönetim kendinden daha bilgili insanları burada istemediğinden herkesi banlıyo... Big Grin Big Grin Big Grin
Yazık, yazık, yazık... Sad Sad Sad

Alıntı

SW 5906 için kaplama yerine kumlama yapılıyor diye biliyorum.Çizikler kumlama ile gider diye düşünüyorum ama bunun karşılığı 100 TL mi o tartışılır.

Alıntı

Sn,sekman;
Ön yargılı düşünüyorsunuz,inanın bende üç sene önce bu foruma üye olduğumda sizin gibi ön yargılıydım,günlük hayatta biribirini tanıyan insanların guruplaştığı veya taşıma alabilen ve ekonomik seviyesinin yüksekliğini bir üstünlük görüp kendini birşey sanan,silahına fazla para verdiği için kendini silahını klas elit gören basit insanların toplandığı bir platform olarak görüp ön yargıyla yaklaşmıştım ama zaman içinde öyle olmadığını anladım.Tabi istisnalarda yok değil..Ama şunu bilin,bu forum gerçekten değerli bir forum ve üyeleride öyle.Bu kaliteyi yakalamak içinde forum kurallarına özellikle yazışma dili kurallarına uymamız gerekiyor..Sn.smith wesson 5906'ı banlanmamış sadece yazım kurallarına uyması için uyarılmış.Bu durumda banlanmış gibi gözükmekte,Sn,lupus açıklamayı yapmış zaten..Saygılar

Alıntı

Sn Salims, sanırım yazıdaki gülücükleri atladınız aslında sözüm yönetime değil, siz tam tersi anlamışsınız...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi