Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 5906 ve çizikler ?...
Sayın Yıldız37 teşekkür ederim lakin ben İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.
Göktuğ usta sanırım Konyada. Burdan oraya silahımı götürmem çok zor olur.

Sayın sekman,
Sizden haber bekliyorum.

Alıntı

sn sekman ve sn yıldız37 ilginiz için teşekkürler fakat bende ist avp. yakasındayım konya oldukça uzak silahları götüremem ki buralarda uygun fiyatlı iyi bir usta bulmam lazım

Alıntı

Arkadaşlar;
Tam belli olmamakla beraber,işlerim bitsin Düzce'ye gideceğim hem şahsi işlerim için hem akraba ziyareti için.Bir kaç gün kalacağım,bu zaman zarfında ikinizede yardımcı olmaya çalışırım,kumlamayı kendim yaparım,ama birer paket parlement sigarası alırım ona göre Big Grin Çokmu ucuza gittim acaba viski mi isteseydim Smile heheey....Ama nasıl yapacağız? Ya kendiniz geleceksiniz ist-düzce 2,5 saat yada silahlar taşımaysa resmi tamir bakım atölyesine ruhsat fotokopisi ile beraber kargo yapacaksınız ben gittiğimde hazır olacak..Mod 36 için kaplama konusunda tafsiyem sürme meneviş olsa daha iyi yada soğuk nikel ama kim yapacak işte? Krom kaplama silahın iç yüzeylerine ulaşmıyor.Düzcedeki tamir konusundaki ustalarımıza kefilim,Gravür-İşleme konusunda da ustalarımıza kefilim çok iyi zannatkarlarımız var ama kaplama konusunda kefil olamam kimseye.Ancak başında durmak lazım yüzey temizleme ve kumlama aşamasında silahı hiç etmesinler diye Big Grin Ayrıca kazana atılan silah sayısınıda kontrol edip uyarmak lazım tam akımı almadan kaplanan silahlar tam kaplanmaya biliyor..Neyse durum bu,bir karşılık beklemeden forumdaşlarıma herzaman yardımcı olmaya hazırım..

Alıntı

Teşekkür ederim sn. Salims. Benim silahım bulundurma ve işim gereği cuma günü izin kullanıyorum. Sizinle Düzce' ye şahsi arabanızla mı, yoksa otobüsle mi gideceğiz?..Bir de bu işi orada sizin tanıdığınız bir usta mı yoksa, siz mi yapacaksınız? Bu gün Dursun Usta ile görüştüm, '' Silahın orjinalliğine, yazılarına amblemine vs. zarar vermeyecek birisi yapmalı. '' dedi. Nasıl yapmalıyız bu işi Sn. Salims?

Alıntı

Sn.Smith wesson 5906
Ben Bursa'da yaşıyorum,gıda üzerine üretici(zeytin) müstahsil'im ve şuan sezondayız.Kısa bir zaman sonra sezonu bitireceğiz,15-20 gün sürer belkide daha fazla tam tarih veremiyorum belli değil.İşlerim bitince ailecek Düzcede olacağım,o zaman kendiniz gelirseniz Akdal'a gravür yapan bir akrabamın atölyesinde silahızı demonte ederim sonrada yakındaki başka atölyede kumlama yaptırırız tekrar montaj yaparım,genel bakımıda yapılır ellerinde mevcut ise yay revizyonuda yapılır yada imkanınız varsa yurt dışından yay sipariş edin.Kumlama yapan arkadaşada bir paket sigara hediye ettikmi yeter Smile Ama silahınız bulundurmaymış,Ben kendim kesinlikle götürmem,sizde yol belgenizi almadan getirmeyin.Vereceğim resmi tamir bakım atölyesinin adresine yol belgesi almanız lazım..Ama dediğim gibi şuan için tam tarih veremiyorum..

Alıntı

Sn. Salims tekrar teşekkür ederim. Ben sizden haber bekliyeceğim. Gerekli olan izin sanırım bir hafta içinde çıkıyor. Sizden ricam bana bir hafta öncesinden haber vermeniz. Yayları yurt dışından nasıl temin edebilirim? Büyük ihtimal otobüsle gelirim.Bir de silah ruhsat büro amirliği İstanbul dışına çıkış için izin verir mi ?.

Alıntı

Sn.Salims merhaba,

Düzceli olduğunuzu okuyunca sormak istedim, Aydınpınar ' da silahçı Adnan Ustayı tanır mısınız?

Saygılar

Alıntı

Sn,smith wesson 5906
Yayları http://www.brownels.com veya http://www.midwayusa.com adresinden temin edebilirsiniz sanırım kargo gümrükte sorun olmaz.Ben yurtdışından gelen arkadaşlara getirtiyorum kargo konusunda fazla bilgim yok.Diğer arkadaşlar yardımcı olur.Forumda parça getiren satan arkadaşlarda var.Benim Düzce'ye gidiş tarihim belli değil hasat sezonumuz havaların açık gitmesine bağlı,yinede haberleşiriz iletişim için: salimsargin@hotmail.com

Sn.Avicenna
,Aydınpınardan Adnan ustayı malesef tanımıyorum ama Aydınpınarın kaplanoğlu tesislerinin alabalıklarını tanıyorumBig Grin Düzce girişteki küçük sanayi'den ve yeni taşköprüden birkaç usta ile tanışıklığım var sadece.Anne tarafım Düzceli'dir senede birkaç kez gideriz..

Alıntı

Bir balatlı mişon birde Düzceli Adnan tek geçerim.Big Grin
Alabalığı zaten yemişsiniz söze gerek yok...
Saygılar

Alıntı

Saygılar benden Sn.Avicenna..
Bu arada Şu arkadaşı kim ve niye banlamış çok merak ettim? Yazılarında küçükte olsa imla hataları var tamam ama bazen hepimiz küçük hatalar yapıyoruz yazerken,hatta Sn.lupus üşenmez yazım hatalarının çoğunu düzeltir sağolsun.Ama başka bir hatasını forum kural ihlalini görmedim..Banlayan kimse gerekçesini açıklarsa sevinirim..Foruma yeni üye olmuş,bilgi edinmeye meraklı,bilinçlenme gayretinde saygılı ve anlamlı mesaj yazmaya çalışan bir arkadaşı küstürmenin gereği yok..
smith wesson 5906 nick'li üyeyi banlayan arkadaştan gerekçesini yazmasını hala bekliyorum!

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi