Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H&K USP F, Full Size !...
Sayın BekçiHurşit paylaştığınız ilandaki silah.Ancak burda yaynlanmadan önce ben konuşup anlaşmıştım.

Alıntı

Standard seri üretim hizmet tipi tabancalarda, işçilik ve malzeme, hele hele namlu denildiğinde H&K ile baş edebilecek marka sayısı bir elin parmakları kadar bile olamaz. Halihazırda hiç bir üretici, tabanca yaylarını, özellikle de irca yaylarını, silah tutukluk yapmaya başlayıncaya kadar değiştirmeden kullandırabilecek dayanım özgüvenine sahip değil. Benim açımdan H&K USP serisini '' Kadı Kızı '' yapan kusurları küçük elli kullanıcılara pek uyum sağlamayan kabza yapıları, aşırı güvenli tetik yolları ile hızlı tetik parmaklarının altında biraz nazlanan tetikleri ve tabii ki Sn.ercan45' in de değindiği parça ve aksesuar tedarikinin zorluğu...Eğer bu kusurlar sizin için çok da önemli değilse, H&K USP gözü kapalı alınabilecek tabancalardan birisi..Hele hele halihazırdaki MKEK fişeklerinin basıncı düşünüldüğünde, tabancası ile hatırı sayılır miktarda atış yapmayı planlayanlar için en iyi seçeneklerden birisi...

Güle güle iyi günlerde kullanın Sn.yalvalı!...

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.Yalvalı. En iyi iki markadan biri.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı günlerde kulllanirsiniz umarım. Bir tanede compact H&K ben bulabilip alabilsem süper olacak benimde hayatım kanımca. Hala tüm forumun bu konudaki yardımlarını bekliyorum. Cuneyt ALAN 0.505.2987431

Alıntı

Sn Yalvalı; kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Ayıp olmazsa kaç liraya aldığınızı sorabilir miyim.

Alıntı

Sayın caytmazoğlu fiyatı 3000 tl Smile)

Alıntı

Sayın Yalvalı,
Teessüf ederim Smile , sevincimi kursağımda bıraktınız, ne de güzel gururlanmıştım sayemde bu güzel parça avlu içinde kaldı diye, alacağınız olsun.

Şaka bir yana, sizin almanıza özellikle de bu fiyattan almanıza gerçekten çok sevindim.
Tekrar hayırlı olsun.

Saygılar

Alıntı

Bedava almışsınız diyebilirim.Thumbs Up Darısı bişim başımıza .Tekrar kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.Ayrıca böyle bir fırsat olursa ne olur bize de paslayın.
Saygılar

Alıntı

Fiyatida duyunca tamamen strese girdim şimdi.

Alıntı

Sn. Yalvalı hayırlı olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi