Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayın tokoglu'nun yeni .38 Super 1911 Colt'u
Tam bir senedir, inceden inceye, peşinde olduğum .38 Super 1911 Colt sayın tokoglu Ustama nasipmiş.
Kenya ahalisine misafirperverliklerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Bir tane daha .38 Super düşerse haberinizi bekliyoruz. Bu sefer bu kadar beklemeyiz.

Az laf, çok fotoğraf:

[Resim: P1020504.jpg]
[Resim: P1020505.jpg]

Generalin damgası
[Resim: P1020506.jpg]
Silah atölyesinde hızlı sahra sökümü. Pırıl pırıl.
[Resim: P1020507.jpg]
[Resim: P1020509.jpg]

Meşhuuur Schwatz Safety (iğne emniyeti)
[Resim: P1020508.jpg]

Ne sürgüde, ne de gövde de tamirat boyası, soğuk meneviş vesaire yok.Minimal çizikler var ama aptal çizikleri (yüzük izleri) yok.
Benim .38 Super imden daha temiz.
Namlusunun içinden bahsetmeye zaten gerek yok. Fabrikadan yeni çıkmış gibi. Seri numarası takibi yapanlar için; seri numarası 36 ile başlıyor.

Orjinal Colt şarjörü. Üç adet Mec-Gar .38 Super şarjör teklif ettim Ustama, yine de vermedi.
Şark kurnazı mıyım neyim Angel ?

[Resim: P1020521.jpg]
[Resim: P1020522.jpg]
[Resim: P1020524.jpg]

Alıntı

Güzel tabanca , güzel kalibre.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun diyelim Sayın Evrenay,darısı sizlerin başına. :-) Güzel paylaşım.Teşekkürler.

Alıntı

Güzel tabancaymış, paylaşım için teşekkürler.

Alıntı

Sayın Tokoğlu üstadıma da böylesi yakışırdı zaten. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Teşekkürler Sayın Evrenay Bey,

Saygılar, Selamlar

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.Gerçekten çok güzel tabanca

Alıntı

Hayirli olsun Sn Tokoglu. Resimler icin tesekkurler Sn Evrenay. Insallah size de en kisa zamanda nasib olur.

Alıntı

S.Evrenay elinize saglik,fotograflar ve anlatimiz herzamanki gibi cok guzel.
Sn.Tokoglu,hayirli ugurlu olsun Efendim bizim gibi 14'lu ile buyumus sahsiyetlerin icini eritecek bir parca,umariz atis yapma sansina nail oluruz Wink)
Allah kaza bela vermesin
Saygilarimla

Alıntı

Sn Tokoglu öncelikle hayırlı ugurlu olsun.Keyifle kullanın İNŞALLAH.Satmayı düşünürseniz haberimiz olsun.Şark kurnazı manava yedirmeyelim.
Sn Evrenay gözünüzü ALLAH doyursun. Hepsi sizemi lazım...
Sn Evrenay paylaşım için teşekkürler.Fakat biraz insaflı olun bütün süper 38 ler sizemi lazım. eldekiyle yetinmeyi ögrenseniz hem siz hemde forum ahalisi dahada mutlu olur.Degilmi efendim...

Alıntı

Sayın yagız kagan,

7 Lira istenen 5 Liralık tabancaya 3 Lira verirseniz tabi .38 Super sahibi olamazsınız.

Kesenin ağzını açalım lütfen...

Not: Tapusunun üstüne şerh koydurdum :-). Benden habersiz satılamaz. Biri kasada dursun, diğer, belimde ;-) .

Sayın karadenizzarif,

siz benim .38 Super le bir penetrasyon testi yaparsınız, yeterki 2~3 mm lik plakaları hazırlayın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi