Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marlin 9 mm tüfek
(23-12-2011, 12:38 AM)fuat_61 demiş ki: Sn.xlcod3r;Sayenizde ilk defa 9 mm atan bir Tüfek gördüm,ve tekrar sayenizde ince ayrıntılarıyla ele alınmış,yakından inceleme fırsatı da bulduk.Elinize emeğinize sağlık.

Saygılarımla...

İnanın bu tüfeğe sahip olmak kesinlikle bir ayricaliktir. Çok teşekkürler elinize emeginize saglık.
Saygılar...

Alıntı

Sn.xlcod3r, elinize sağlık. Namludaki yiv-set adeti 12 midir acaba ?

Alıntı

Tüfeğin azami,etkili menzili ve mermi namlu çıkış hızı hakkında bilgi alabilir miyiz? Saygılar.

Alıntı

Beyler ilgi ve alakanıza teşekkürler. ZAman fukaralığından müzdaribim bu aralar. Silahla ilgili ayrıntılara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.gunblast.com/Marlin-Camp9.htm

İyi günler.

Alıntı

Zamanında, İngilizce derslerine çalışmadığım için,
çok pişmanım. Sad

Alıntı

Konuyu yeni farkettim, bu güzel tüfeği bizlerle paylaştığınız için teşekkürler Sn. Xlcod3r.

Alıntı

Sn. Xlcod3r paylaşım için teşekkürler. Bir süredir bende takip ediyorum bu silahları.

Alıntı

Sn. xlcod3; değerli ve öğretici paylaşımınız için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.
Saygılarımla.

Alıntı

Ankarada sık sık denk gelirdim. Hiç mıncıramamanın verdiği merak ile içimde uhde kalmıştı. Ta ki amcamın dolabını silahlar için kurcalayıp içinden bir Marlin çıkarana kadar Big Grin
Yalnız tüfeği kucaklayıp, sevip, okşadıktan sonra nedense bu tarz kamp tüfeği dedikleri silahlar hoşuma gitmemeye başladı. Tabi besleme siklüsü, menzili, mekanik sıhhati ne durumdadır bilmem.
Mekanik detayları da sizin sayenizde öğrenmiş olduk Sn.Xlcoder, ellerinize sağlık.

Alıntı

Sn.xlcod3r; benim için oldukça hoş bir tesadüf ki henüz birkaç gün önce bir silah bayiinde görüp aklımdan çıkaramadığım bu tüfeğin oldukça emek harcayarak detaylı bir incelemesinin yapıldığını görmek beni oldukça mutlu etti, emeğinize sağlık.

2. bölümü dört gözle en kısa zamanda bekliyorum..
(23-12-2011, 11:29 AM)Alper f92 demiş ki: Sayın Xlcod3l;
Çok güzel bir silah.
Atış performansını, gerçekten merak ettim.
Etkili menzili,
9x19 mühimmatın, bir tüfek ile kullanıldığında,
nasıl bir sonuç verdiği.
Delme gücünde, nasıl bir performans gösterdiği gibi
bir çok sorudan, aklıma ilk gelenler.
İnşallah bu silahı kullanıp, edindiğiniz bilgileri, bizler ile
paylaşma fırsatınız olur.
Saygılarımla.

+1

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi