Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG M 1911
Merhaba

Güzel bir video buldum. Adam çok güzel bir şive ile Tisas Smile ile Coltu karşılaştırmış...

Amcanın son yorumunu paylaşayım: Eğer marka olayına takılmıyorsanız ve daha kıymetli 1911 leriniz var ve onları eskitmek istemiyorsanız Tisas işinizi görecektir...

Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilbay, browning 61
(28-08-2016, 02:51 AM)derinoz demiş ki: Eğer marka olayına takılmıyorsanız ve daha kıymetli 1911 leriniz var ve onları eskitmek istemiyorsanız Tisas işinizi görecektir...

Sayın derinoz,

İki tabancam var ama merakım yok (mermi istihkakı sınırlıyor, yivsizde sınır yok). Görüntüsü de cezbettiği için meraklı statüsünde, 1911 nedir diye bir bakayım dedim. İnternette görebildiğim kadarıyla 1911 Enstitüsü kurulacak kadar detay var Wink

Eğer yerli sanayi bu gayya kuyusunun içinde bir şeyler yapabiliyorsa, eleştirileri değerlendirip, eksiklikleri, hataları düzeltilerek iyi bir yerlere gelebilir. Elbette belli düşünce yapısının dışın çıkmaları gerekiyor. Yurt dışında kaale alınıyorsa ümit var demektir.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
derinoz, lenduha
Değerli forum üyeleri,

Tisaş tabancalarının tanıtım videoları serisinin ikinci videosunu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu video tarafsız bir inceleme videosu değildir ayrıca Sn.Lupus üstadın PX9 videosunda belirttiği hatalarım bunda da mevcuttur. Videomu Facebook sayfanızda paylaşırsanız daha çok insana ulaşabilirim. İyi seyirler dilerim.

Saygılarımla

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
defender45acp, heisenberg, sirflayer, S@riyerli, UUU, Rockatansky, lenduha, Bertaraf3, mantis, PersonalDefence, serdaraktas, browning 61, Adocan Dogan Tanka, Tongel, ilbay, celik60, ismicey
Sn. Fruktoz23 ;
Güzel bir video olmuş . Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 
Kabze ön kısmının pürüzsüz olması silahı güzel hissettiriyor demişsiniz fakat kabze önünde  checkering olmaması bende aynı hissi uyandırmıyor. Genelde maliyeti düşürmek için tercih ediliyor.

Saygılar

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
lenduha, Fruktoz23, serdaraktas, Adocan Dogan Tanka, karabasan
Ah..ah. .45 acp ler ne güzel duruyor kutucuğun içinde tombul tombul. Görmeye görmeye özlemişim .45 lik fişeği. Sağolasın mke sayende malımızın kıymetini bilir olduk. Dimi yani neymiş öyle takır takır mermi yakmak tak diyeceksin önümüzde ay bir tak daha yeter..Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi