Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 6906 hakkında acil bilgi lütfen..
Bu bahsi geçen tabancalar dışında taşıma amaçlı, kaba olmayan ve MKE de satılan ithal silahlardan hangilerini tavsiye edersiniz ?

Valla galiba bu iş kaşıdıkça kanayan bir yara gibi..herkesin beklentisi farklı olduğu için yorumlarda farklı, o yüzden saygı duyuyorum ve cezap yazanlara ve yazacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

Alıntı

(07-12-2011, 03:53 PM)glock demiş ki: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=7872

Sn.Lupus yani Üstat Sizin gibi düşünmüyor Sn.ammoking.

Yolladığım linki incelerseniz daha detaylı bir bakış açınız olabilir.

Üstada saygım sonsuz fakat BHP ile CZ yi kıyaslamak biraz abes olur gibi düşünüyorum.
Saygılarımla
Sn.Mna kafanız hiç karışmasın.Öncelikle hangi silah veya silahlar hoşunuza gidiyor onu gönlünüze soracaksınız.(Silahlar diyorum en azından kıyaslama artınız olur ve böylelikle en uygununu seçersiniz.)Daha sonra bunun kalitesi,belde taşınırlığı,kolay temizlenmesi,ergonomisi üzerinde sorgulamalar yaparsınız. Bu kadar basit.
Saygılar

CZ-BHP ve Glock dışında birtek Beretta kalıyor.O markada taşınırlık açısından 92 FS biraz sıkıntılı.PX4 leride sanki Stoeger in biraz daha kalitelisi gibi görüyorum.Sanki Anne aynı ama kardeşlerden biri daha güzel gibi birşey.

CZ-BHP ve Glock dışında birtek Beretta kalıyor.O markada taşınırlık açısından 92 FS biraz sıkıntılı.PX4 leride sanki Stoeger in biraz daha kalitelisi gibi görüyorum.Sanki Anne aynı ama kardeşlerden biri daha güzel gibi birşey.

Alıntı

Sayın ammoking,size ne desem abes olur,akşam 18;00,18;30 gibi lupus hocadan cevabını alırsınız,saygılar.

Alıntı

Olmadı şimdi işe Üstadı karıştırmayalım.Ne güzel iki çömez laflaşıyorduk.Tongue
İşin içine Üstad girecekse tamam bütün iddalarımı iddaa makamından geri çekiyorum.(pışşt. mna kardeş sen sen ol gönlündeki aslanı dinle.Silah zevk işidir.Sanma ki aldığın silahla binlerce mermi sıkabilecek kovboylar gibi çatışmaya gireceksin)
Saygılar

Alıntı

(07-12-2011, 05:45 PM)ammoking demiş ki: Olmadı şimdi işe Üstadı karıştırmayalım.Ne güzel iki çömez laflaşıyorduk.Tongue
İşin içine Üstad girecekse tamam bütün iddalarımı iddaa makamından geri çekiyorum.(pışşt. mna kardeş sen sen ol gönlündeki aslanı dinle.Silah zevk işidir.Sanma ki aldığın silahla binlerce mermi sıkabilecek kovboylar gibi çatışmaya gireceksin)
Saygılar

Lazoli75 abi eğer sen isen 3 kez tahtaya vur.

Alıntı

(07-12-2011, 05:48 PM)Murata demiş ki:
(07-12-2011, 05:45 PM)ammoking demiş ki: Olmadı şimdi işe Üstadı karıştırmayalım.Ne güzel iki çömez laflaşıyorduk.Tongue
Saygılar

+10
Ne diyelim,sağlık olsun.Profosor Hickok bize söz bırakmamış.

Alıntı

(07-12-2011, 04:28 PM)mna6327 demiş ki: Bu bahsi geçen tabancalar dışında taşıma amaçlı, kaba olmayan ve MKE de satılan ithal silahlardan hangilerini tavsiye edersiniz ?

Valla galiba bu iş kaşıdıkça kanayan bir yara gibi..herkesin beklentisi farklı olduğu için yorumlarda farklı, o yüzden saygı duyuyorum ve cezap yazanlara ve yazacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

Sn.mna6327;

Kahvenizi ya da çayınızı yanınıza alıp forumun bilgi dolu dünyasına dalmanızı öneririm.

Hem çok faydalı bilgiler öğreniceksiniz hemde aklınıza yatan bir model kesinlikle bulacaksınız,tabanca seçimi kesinlikle kişiye has bir olgudur.Ki bir çok istek ve bakış açısına göre kişiden kişiye farklılık gösterir.O yüzden en iyi seçimi yine kendiniz yapıcaksınız,çünkü sizin beklentilerinizi sizden iyi bilecek birisi olmadığını düşünüyorum.

Ama illa bir yönlendirme isterseniz.İlk silahınız olması dolasıyla ve yeni bir kullanıcı olmanız ile bağlantılı olarak size 9mm kalibreden şaşmamınızı ve elinize uygun modellere yönelmenizi tavsiye ederim.

Alıntı

(07-12-2011, 05:48 PM)Murata demiş ki:
Saygılar

Vay Çakallar vaaay... Tak tak tak. Ulan gene banlaticaksiniz beni. Bari aramızda kalsın Big GrinBig GrinBig GrinTongue
Allah'tan yedek 10 üyelik varda icim rahat.
Bir lazoli ölür bini doğar
Şaka şaka ben o değilim ama böyle büyük bir şahsiyete benzetilmek açıkçası çok hoşuma gitti...

Alıntı

Sayın Mna6327 Cz 75 compact,İMİ Jericho 941 FS-FB veya Beretta 92 FS compact(eski ağaç kabzeli olandan çünkü boya kalitesi daha iyi) birini seçerdim illaha compact olacaksa fiyat çok bence yarı fiyatına alırsınız bunlardan herhangi birini.

Alıntı

Bende tek user var ve foruma da ihtiacim var. Yoksa " cakallar " kelimesi icin guzel laflar hazirlamistim ama neyse...
İnat ettim o 10 uyeligi de desifre edecegim Smile 100 $ verdim IP finder program aldim.
Bu ise bas koydum. Heckerlik kursu almaya basladim. Virus olup, trojen olup bilgisayarini yakacagim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi