Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington 870 kullanıcı rehberi ve çeşitli modifikasyonlar
Sayın ALPTUĞ;
Hiç uğraşmayın efendim sökmezsiniz onu.Smile Bin türlü yağla, bin türlü aletle sökmeye çalıştım ama başardığım tek şey pensenin yontmasından dolayı küçülen arpacık.Big Grin

Alıntı

Bende bir tüfeğimin arpacığını kopardıktan sonra sökmeden önce ısıtmak gerektiğini öğrendim ancak hiç denemedim...

Alıntı

Remington 870 e uyan el kundağı mevcuttur ilgili arkadaşların bilgisine.

Sn, analyzer.
Remington el kundağı duruyorsa, ben talibim.
Saygılar...

Alıntı

870 marine'e uygun askı kayışı bulamadım.Bilgisi olan üyelerimiz var ise,paylaşırlarsa sevinirim.
İyi forumllar.

Alıntı

Remington 870 tüfeğim için şarjör uzatma borusu edindim, monte etmek için standart borudaki çentiklerin traşlanması gerekiyor.
Atışta besleme sorunu ile karşılaşırsam, eski haline dönünce çentikler olmayacağı için sorun olurmu...
İnşallah anlatabilmişimdir...

Alıntı

Ne marka aldığınıza bağlı, isimsiz veya ucuz bir uzatma borusu ve özellikle de yanında gelen ekstra uzun yayının problem çıkarma ihtimali çok yüksek.

Fakat misal:
Nordic components,
Brownells -Zombie Hunter
Remington (orjinal)
Wilson combat
Vang Comp
firmalarının üretimlerinden çok şikayet gelmiyor, bunları düşünebilirsiniz.

Çentiği de traşlama yerine pançla düzleştirmek daha mantıklı, traşlarsanız yerinde delik kalacak ve takılma yapabilecektir.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn, Barış.
Ürünü kullanılmış olarak aldım, markasını bilmiyorum, ilk sahibi kendi tüfeğinde sorunsuz olarak kullanmış.
Peki sorun yaşarsam çentikleri düzleyeceğim için, önceki haliyle kullanımda sıkıntı olurmu...
Saygılar...

Alıntı

Sn, Barış.
Konuyla ilgili bana, m.berbergil@hotmail.com adresinden ulaşabilirseniz çok sevinirim...
Saygılar...

Alıntı

Çentikleri traşlamak daha kolay ama genelde vurarak düzleştirme tercih ediliyor, geri dönüşü olabilsin diye.
Şarjör yayının ucundaki plastik tapa, çentikler olmaz ise takınca biraz daha ileriye gidiyor ve kapağı sökerken yay fırlıyor.
Ama tüfeğin çalışmasına bir engel değil, sadece söküp takarken daha dikkatli olmanız, ve namluyu ayırıp kutuluyorsanız o yaya bir çare bulup torbalamanız vs gerekiyor.

Saygılarımla,

Alıntı

Sn. Barış,
Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için...
Yarın hemen dediğiniz yöntemi uygulamaya koyacağım...
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi