Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington 870 kullanıcı rehberi ve çeşitli modifikasyonlar
Hayırlı olsun sayın Ronin Smile

Alıntı

Sn.Ronin öncelikle iyi günlerde kullanın benzer bir parçayı maverick 88 için buldum ama yurt dışına firma kargo göndermiyormuş.Rem870 sahipleri bana kızmasın ama ahşap kundak ve dipçikle benim gözümde bu silah çok kötü görünüyor.Umarım en kısa zamanda taktikal dipçiğinizede kavuşursunuz.Bu arada elimde taktikal olmayan Mossberg 500,Winchester 1300 ve Remington 870 e uyan el kundağı mevcuttur ilgili arkadaşların bilgisine.Bu tüfeğe her ne kadar birçok arkadaşımız onaylamasada fişek hazne uzatma tüpü iyi gider diyorum.Unutmadan hangi firmada aldınız parçayı belirtirseniz çok memnun olurum,yarın tatile çıkıyorum 9 Ocağa kadar tatildeyim,birlikte barut koklayacak zamanımız olursa memnun oluruz Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Ebay dan sipariş vermştim sn. analyzer

Alıntı

Sn. Ronin

Sadece el kundağı kesmez...

Önce taktik dipçik sonra ayak takılmalı... Smile

Güzel olmuş... Toplanma vakti gelmiş gibi...

Uzun hattan görüşelim...

Alıntı

Ebay bana kıl o zaman almak için tekrar girdim siteye kargo yok yazdı Big Grin

Alıntı

Benim 870 de trijicon sight,plastik dipçik,el kundağı,askı kayış sistemi ve daha bir çok değişiklik yaptığım halde aşırı tepme için knoxx dipçik,beğenmediğim tetik için timney tetik sistemi değişiklikleri de yapmaya kararlıydım,geçen bir domuz avında nişan aldığım 3 azılı domuzu tam istediğim yerlerinden 1 er atışla yıkınca tetik ve dipçik modifiyesinden vazgeçtim av esnasında tepmede hissetmedim,tetik çok güzeldi,adrenalin etkisi sanırım...(hoş timney almış bulunduk)

Alıntı

(22-12-2011, 12:23 PM)cyhn demiş ki: Benim 870 de trijicon sight,plastik dipçik,el kundağı,askı kayış sistemi ve daha bir çok değişiklik yaptığım halde aşırı tepme için knoxx dipçik,beğenmediğim tetik için timney tetik sistemi değişiklikleri de yapmaya kararlıydım,geçen bir domuz avında nişan aldığım 3 azılı domuzu tam istediğim yerlerinden 1 er atışla yıkınca tetik ve dipçik modifiyesinden vazgeçtim av esnasında tepmede hissetmedim,tetik çok güzeldi,adrenalin etkisi sanırım...(hoş timney almış bulunduk)

+1 adrenalin etkisi =D Sesi bile belli belirsiz duyuyor insan.

Alıntı

Heralde bir ben modifiye edemedim 870'imi. Aylar geçti hala ördek.Big Grin

Alıntı

(23-12-2011, 01:55 AM)OverDose demiş ki: Heralde bir ben modifiye edemedim 870'imi. Aylar geçti hala ördek.Big Grin

Sn. OverDose

Geçenlerde slug namlu arayışınızla ilgili yazınıza cevap yazamamıştım yeri gelmişken buradan yazayım. Şuan sahip olduğunuz halini rüyalarında gören ördek kaz sesleriyle rüyalarından uyanan insanlar olduğuna eminim. Tüfeğin bu halini bozup ülkemizde sınırlı sayıda olan öyle bir av namlusunu atıl duruma düşürmektense modifiye edilmiş veya slug namlusuyla bir heves almış ama domuzdan başka av yapamadığı için pişman olmuş biriyle takas yoluna gitmeniz daha hayırlı olacaktır diye düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda hayallerinizdeki tüfeğe sahip olursunuz. Saygılar

Alıntı

Bütün uğraşlarıma rağmen elimde pense bir türlü sökemediğim,
standart şeritli namlulu, Remington 870 arpacığını nasıl sökebilirim...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi