Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni PX4 Storm Compact
Hayırlı olsun Sn. Sekman. İyi günlerde keyifle kullanın.

Alıntı

Sn Sekman hayırlı olsun.

Alıntı

Sn.Sekman kazasız belasız bol ve keyifli atışlar dilerim.
Saygılar

Alıntı

Sn.Sekman hayırlı olsun, Allah kötüye kullandırmasın. Kazasız belasız keyifli atışlar.

Alıntı

Sayın sekman hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Alıntı

Sn. Sekman,
Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde sadece poligonda kullanmanızı temenni ederim.

Saygılar

Alıntı

Sn. Sekman,

Hayirli, ugurlu olsun. Allah utandirmasin.

Saygilar...

Alıntı

Sn. Sekman,

Silahınız hayırlı olsun. Allah, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Daha önce benim de edinmeyi düşündüğüm, fakat ithalat tarihi muallakta olduğu için beklemek istemediğim, ve şimdi yol hikayesini merak ettiğim bir silaha sahip olmuşsunuz. Silahınızın geribildirimlerini, yakından takip ediyor olacağım. Bol bol resimlerini ve ayrıntılı bir inceleme yazısını forumumuzdan esirgememenizi rica ediyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Bugun MKE'ndan dun alinan bir Px4 Storm Compact i inceleme ve atis yapma imkanim oldu.
Silah derli toplu bir platform. Compact yapisina ragmen buyuk elde rahatsizlik yaratmiyor. Boya ve polimer kalitesi tatminkar. Tetiginin plastik olmasini eski glocker olmAm hasabiyle yadirgamadim. Tetik cekerken kurbaga gibi viraklamiyor. Tetik yolu bosluktan sonra kisa ve cekisi rafine. Kitirti tikirti yok. Hedefte toplanmasi ve atistan sonra ayni duzleme donmesi tataminkar. En dikkat ceken husus tepmenin az olusu. Sanirim bu doner namlu sisteminden.

Irca yayi ic ice gecme cift yay. Nisangahlar plastik ve uc nokta. Esek kulak emniyet gayet kibar. Ayrica horoz geride tek cit kalabiliyor

15 fisek kapasiteli sac sarjore sahip. Kabze ele uyumlu ve Beratta amblemi tasiyor.
Piyasada kendine yer edecek bir platform olacagini dusunmekteyim.

Saygilarimla...

Alıntı

Silah kutusunda hizli doldurma aparati, kilit, kullanma talimati ve temizleme seti ile satisa sunulmus.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi