Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar bir Gasser paylaşımıda benden.
İyi akşamlar forumunuza yeni üye olmuş bulunmaktayım öncelikle böyle güzel bir platformu kurup yaşatanlara teşekkür ederim gerçekten okulda yada çarşıda doğru dürüs kimse ile silah muhabbeti yapılmıyor bu konuda çok fazla cahil insanımız bulunmakta.Öncelikle kendim üniversite öğrencisiyim paylaşacağım silah babama ait taşıma ruhsatlı Avusturya Wien yapımı 'diye' geçen 44. lük Gasser'dir iyi forumlar.
[Resim: pznq.jpg]
[Resim: pzrx.jpg]
[Resim: pztk.jpg]

Alıntı

Hoşgeldiniz resimleri 800*600 yaparsanız daha rahat görebiliriz.

Alıntı

Mesajı düzenle butonunu bulabilsem düzenleyeceğim ama bir türlü bulamıyorum.

Alıntı

Sayın Ufuk
Öncelikle hoşgeldiniz, forum'da düzenle butonu kaldırıldı, dilerseniz resimleri photobucket'ten silip sayın avcı41'in dediği ebatlar da tekrar yüklüyebilirsiniz, aramıza tekrardan hoşgeldiniz, Selamlar.

Alıntı

Böyle paylaşımlar yapılınca Ali Amca'yı özlüyorum.

Sanırım kara baruta (yavaş yanan) göre, döküm çelikten (tabancanın üzerinde "Guss Stahl" ibareli bir damga var mı?) yapılmış bir tabanca.

MKEK'te satılan .44 Magnum (11,6 mm X 41 mm) fişeklerden bir tanesini bu tabancayla ateşlemek, tabi en ve boy olarak sığarsa, tabancayla birlikte parmakların da tedavülden kalkmasına sebep olabilir. Sizin tabancanın kullandığı fişeklerin çapı 11~11,2 mm X 29,5 mm idi galiba.

Anladığım kadarıyla menevişi sonradan yapılmış ve baş parmak istirahatli kabza kapakları silaha özel yaptırılmış.

Bu tabanca ile hiç atış yaptınız mı? Yaptıysanız kendi orjinal fişekleriyle mi yaptınız, yoksa dolma fişek mi kullandınız?

Alıntı

Öncelikle fotoğrafları silmeyi beceremedim ama sağ tıklayıp url kopyala deyip tarayıcıya yapıştırıldığında küçük olarak çıkıyor.Tabanca ile Kahramanmaraşta babam ve başkomiseri deneme atışı yapmıştı ve atışta dolma kurşun kullanıldığı için bir takım sıkıntılar çekmişlerdi.Menevişi sonradan tabanca için özel olarak elde yaptırıldı.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi