Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther SP 22
(05-04-2013, 11:41 PM)enver1458 demiş ki: İyi akşamlar. Herkese kolay gelsin . Walther SP 22 almayı düşünüyorum . Walther SP 22 ' si olan ya da bu silah hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa çok memnun olurum...

Sayın enver1458,

SP 22, kurusıkı bozması bir tabanca. Sürgü malzemesi, tutya tarzı bir alaşım ve internette biraz arama yaparsanız, ne kadar çok kırıma uğradığı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Hiç huyum olmamasına rağmen, direkt olarak uzak durmanızı rahatlık söyleyebileceğim pek az silahtan birisi.

Bu arada, konu üzerinden bunca zaman geçmiş olmasına rağmen hala istediğiniz bilgilere ulaşma konusundaki azminizi tebrik ederim.

Saygılar

Alıntı

Sayın enver1458,

eğer Almanya veya ABD'de yaşamıyorsanız döküm metalden (metalin veya o metale benzeyen şeyin ne olduğunu bilmediğimden dolayı, ancak metal hissi verdiği için sadece metal olarak nitelendirdiğim) sürgü kırıma uğradığında sıkıntı yaşayacağınız aşikar.

Ayrıca, MKEK in ithal ettiği American Eagle marka .22 lr fişeklerle besleme problemleri yaşayabilirsiniz. Sadece gözleme dayalı bir tespittir, lütfen sebebini sormayınız, çünkü bilmiyorum.

Alıntı

Sayın BekciHursit , sayın evrenay ve daha önce cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim . Genelde negatif yorumlar yapılmış . Walther SP 22 farklı çalışma yapısından dolayı düşünüyor. En kısa zamanda ( vakit ve nakit ) almayı düşünüyorum. Tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Alıntı

Sn. enver1458,

P 22' nin üst kapağı yanlış bilmiyorsam zamak malzemeden yapılmış. İnternette ve Sn. lupus' un paylaşımlarında kırıma uğrama sebepleri ve sıklıkla hata verdiği noktalar açıkça belirtilmiş. Bunca ikazdan sonra uzak durun. Kadett iyi bir seçim olabilir. Fakat MKEK' de yer alan AE mühimmat ile sağlıklı çalışmadığını saha raporlarında okuyoruz. .22 LR atış için çok keyifli ama belli bir süreden sonra keyif vermeyebilir. O küçücük mermi ile neler yapabildiğinizi görünce cidden şaşıracaksınız. Thumbs Up

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi