Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 2.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cift hareketli tabancalarda tetik cekme mesafesi
Sn. alpago, Sn. carbine, tesekkur ederim.
Sn. carbine,
Stoger ile herhangi bir tecrubem olmadi, lakin doner namlu sistemini yakindan incelemeyi cok isterdim. Sadece fuarda inceleme firsati buldum.
Saygilarimla,

Alıntı

Sn.Quantum, çok teknik ve zamanla detaylanarak silahseverlere yol gösterici bir kılavuz olacak konunuz sabitlenmeyi hak edecek kadar güzel. Elinize sağlık...

Alıntı

Sn. Lupus,
Oncelikle tesekkur ederim. Siz degerli ustad'lardan ve forum katilimcilarindan cok istifade ettigimi belirtmek isterim.
Ayrica yuksek seviyede duzeyli ve kaliteli bir foruma sahip oldugumuz icin, ulkem adina gurur duyuyorum.
Saygilarimla,

Alıntı

Değerli forum üyeleri,

İlk silahım Zigana M16' dıydı, 5 yılda topu topu hepsi 100 mermi atmışımdır...Tetik aralığı bir hayli fazla idi. Öyle ki, parmağımın ağrıdığını hala hatırlıyorum...Hedef atışlarında iyiydi, ama fazla dikkat etmek gerekiyordu. Ş

Şimdi S&W 5906 kullanıyorum, tek hareketli tetiği harika bir silah, ağırlığı beni yormuyor, mermiler hedeften şaşmıyor. Takriben 5 yıl önce gittiğim MKEK Gümüşsuyu TİSAŞ standında M16' yı ilk elime aldığımda tetik mesafesinin uzun olduğunu hemen orada anladım. Ordaki yetkili bayana nedenini sorduğumda, özellikle çocukların çekemeyeceği uzunlukta yapıldığını söyledi. İnanmadım ama, ilk deneyimim olacağı için pek ehemmiyet göstermeden aldım. Hazindir ki kuzenime devir ettim, zamanı gelince kuzenim de ithal silah alacaktır kesin.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi