Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amerikada Silah Sahibi Olmak
Evet şimdi de sıra geldi bu güzel hafta sonunuzu yerle yeksan etmeye Smile
Bay Silah teşekkür ederim canımı acıtdığın için Sad

Amerika Virginia eyaletinde sıradan bir silah fuarı (pazarı).

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
Yasin06, Boztepeli, Ruhsuz, Sabri, lupus, Gravis_Pro, scarface4086, hunter 12, shelby, efe1753, asuspc, kepenek50, ERDAL, Gazanfer, alone61, taarruz, tsuba, defender45acp, cirido, ahmetarslan
Bütün duygularım ağır yaralı ? Videoyu izleyince acaba birgün bizde böyle bir ülke olabilirmiyiz dedim. İlla bu silahlara bu yaşam tarzına sahip olmamız için ülkemi değiştirmeliyiz, gerçi istesekde değiştiremeyiz oda ayrı bir sorun. Yinede son zamanlarda sürekli duyduğum sözü söyleyerek ?bir umuttur yaşamak? diyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
topraxxx
Vidyoyu 6-7 dk izledikten sonra beni bi hüzün ve keder bastı. Sad

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
topraxxx, AsmTR
Sn freelancer51,

Tavsiye ettiğiniz Viabox ya da yerdiğiniz diğer ulaklar vasıtası ile bu forumun konusu olan hiç bir ürün getirttiniz mi kendinize? Ya da getirene rastladınız mı? Örnek verebilir misiniz?

Sorumu yeni üye olmanıza karşın, ilk ve tek mesajınızın aşırı reklam içermesi nedeni ile yapmıyorum, yanlış anlamayın. Öğrenmek için soruyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
sem, Carbon12, ilksurfer
Sn. Lenduha bu mesajı görünce Viabox ne diye araştırdım birçok forumda alakasız yerlere "küçük bir bilgi..." diye başlayan mesajlara rastladım kendi akıllarınca bu sitenin viral reklamını yapıyorlar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, lenduha
Ateşli silahlar, diğer silahlar ve parçaları: silahlar, kuru sıkı silahlar, silah aksesuarları, silah bileşenleri (fişeklikler, şarjörler ve ray sistemleri), mühimmat, bıçaklar, kılıçlar, bileşik yaylar, arbaletler, elektro şok copları veya şok tabancaları gibi silahlar, silahlar ve silah parçaları için süslemeler, optik dürbünler, lazer nişangahları, gece görüş nişangahları, gece görüş gözlükleri, kelepçeler ve diğer bağlar, gözetleme ekipmanları dahil her tür askeri, polis ve taktik ekipmanı. GETİRELEMEZ! Hüküm ve şartlarında her firmada olduğu gibi zaten yazmakta iken sürpriz yaşanmayacağı malum bence.

Alıntı

Sayın Lupus;
Amerika Birleşik Devletleri üzerinden online katılım yaparak edinebileceğimiz bir ustalık sertifikası,tamircilik sertifikası programı mevcut mu? Örneğin GLOCK ile ilgili.

Saygılarımla.

Alıntı

Los Angeles City Council 6 Şubat'ta, yasadışı bir ateşli silahı ihbar eden vatandaşa 1000 US Dollar ödül verilmesini öngören yasayı 15-0 oyla kabul etti. Meclis Üyesi Kirkoryan tarafından önerilen yasanın kabulü ile Şehir Savcısı Yasadışı Silahların Zoralımına yönelik, ihbarcıya 1000 Dolar ödenmesini öngören yönetmeliği hazırlamakla görevlendirildi.

https://patch.com/california/studiocity/...legal-guns

Saygılar

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
serdaraktas, orpeus, Sabri, karaca, Gazanfer
Amerika'da yaşayan arkadaşlarımız henüz izlemediyse ilginç bulacakları Sİlah Kontrolu ile ilgili bir video (Richard Quest)
Saygılar
https://www.facebook.com/theshootershangout/videos/1956546051041301/

Alıntı

(31-01-2018, 07:24 PM)topraxxx demiş ki: Amerika Birleşik Devletleri üzerinden online  katılım yaparak edinebileceğimiz bir ustalık sertifikası,tamircilik sertifikası programı mevcut mu? Örneğin GLOCK ile ilgili.

Benim bildiğim kadarı ile yok Sn.topraxxx...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
topraxxx

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi