Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Cougar 8000 FL'ye Bir Bakış
Teşekkür ediyorum , saygılarımı sunarım.

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Flobert
(23-08-2017, 12:30 AM)rebel_43 demiş ki: Yeni model, cougarın yeni bir versiyonu olacak diye bilgi aldım. Stoeger bünyesinde çıkacak-mış yeni cougar. Cougar haricinde de bir çalışma yapılmış ancak sonuç şu an için fabrikada gizli. Kaynak : stoeger firması satış ve pazarlama departmanıdır. Şahsım adına 2018 i bekleyeceğim. ( Yazdığım bilgilerin %100 kesinliği ve teyit edilebilirliği yoktur)
İyi geceler,saygılar.

Sn. rebel_43

Evet yeni model 2018 yılında çıkacakmış. Hangi ay çıkar diye sordum, izinlerin alınması gibi prosedürler olduğundan belirli bir tarih veremedi yetkili arkadaş.  Ama büyük ihtimalle tarih bellidir diye düşünüyorum.
Kısacası yeni model yolda geliyor. Bende beklesem mi diye düşünmeye başladım, bir bu eksikti Smile  

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sirflayer
Arkadaşlar,

Steoger 2018 in 2.çeyreğinde polimer silahı piyasaya sürecekmiş. Bilgilerinize...

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
sirflayer, vgun, defender45acp
Polimer ise beklemeye lüzum görmüyorum kendi adıma...

Alıntı

Stoeger, Beretta'dan alüminyum alaşım gövdeli Cougar 8000'i transfer ettiği gibi, bu defa da polimer gövdeli Px4 Storm'u transfer edebilir mi acaba diye düşünüyorum. Yeni model, Cougar'ın yeni bir versiyonu olacak ise, tamamen aynı mekanizmaya ve çalışma prensiplerine sahip Px4 Storm olma ihtimali yüksek olabilir.

http://www.beretta.com/en-us/px4-storm-compact/

Olursa bence güzel olur. Bir silahı daha yerli fiyatına alma imkanımız doğar. Ben Cougar'ı alırken Beretta, Px4 Storm'u yeni çıkarmıştı. Bir müddet gelmesini de beklemiştim Smile

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, taarruz, lupus, zarif_, Pistov, Flobert, alpi, ismicey, tirendaz, Tongel, browning 61, emre76, defender45acp
İlk ve tek ateşli 9mm tabancam Stoeger Cougar 8000 FL ile pek atış fırsatı bulamamıştım . Fırsat bulduğumda da yerleşime uzak kırsalda yaptığım konsantre olamadan alelacele atışlarda grupmanların dağınık olması ve sol alt ta toplaması moralimi bozmuştu. Bugün daha sakin ve oturur pozisyonda yaptığım 3 atışlık grupman gösteriyor ki tetiği doğru ezince suçun tabancada olmadığını anlıyorsunuz. Atış oturur pozisyonda 18 metreden yapılmıştır . Saygılarımla.
[Resim: kX87k7.jpg]

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, bahadr, Cem1964, Tonyukuk ÖTUKEN, Red Kit, taarruz, vgun, husrev, defender45acp, batuhanvurall, zucchero, wubıh, alpi

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi