Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Cougar 8000 FL'ye Bir Bakış
Sn. zucchero,

Teşekkür ederim efendim. Evet, siz söyledikten sonra dikkat ettim, silahı elime alıp çok fazla konsantre olmadan hedefe doğrulttuğumda, tetiği parmağımın biraz uç kısmına yakın yeri ile eziyorum. Biraz daha çalışıp, parmağımın uygun yeri ile ve uygun basınçla tetiği ezmeyi kas hafızama yerleştirmem gerekir.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.vgun, sol tarafta toplanan ilk üç atışınız için nacizane bir şeyler eklemek istiyorum. Vasat bir atış gibi görünse de,aslında dağılım açısından gayet başarılı bir atış sayılabilir. Hepsi merkez izası, yani aynı anda çok fazla bir hata yapılmamış. Sn.zuccehero'nun tespiti ile yapılan hata bertaraf olmuş, ve ortaya tatminkar bir atış çıkmış. Bozuk saydığınız atışlar hep bir yerde toplanıyorsa, o zaman doğru yoldasınız, çalışmaya devam edin. Eminim zamanla çok daha iyi neticeler alacaksınız.

Saygılarımla...

Alıntı

Sn. fuat_61,

İyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Atışlarda isabet kadar grupmanın da önemli olduğunu ifade edebiliriz sanırım. İnşallah, hem isabet hem de grupman açısından, daha iyi sonuçları burada sizlerle paylaşmak bana da nasip olur.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Vgun silahınızı güzel günlerde kullanınız, ayrıca güzel bir çalışma olmuş teşekkür ederim.

Alıntı

Sn. 6patlar, temennileriniz için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Alıntı

Sn. forum üyeleri,

Fabrika tarafından hediye edilen, kaliteli kahverengi deri kılıfla ilgili sorunu (çıt çıtı kapatıldığında, emniyet manivelasını pasif duruma getirmesi), fabrikadan Tuğçe Hanıma ilettiğimi belirtmiştim. Geçtiğimiz günlerde Tuğçe Hanım, yeni bir kılıf ürettiklerini belirterek, bana bir adet gönderdi. Cordura kumaştan üretilen bu kılıfta, çıt çıt, emniyet manivelasına hiç dokunmuyor. Bu silahı alacak olanlara, bundan sonra belki bu kılıf hediye edilecektir. Bilgilendirmek istedim.

Saygılarımla.

[Resim: new1.png]

Alıntı

Bu çıt çıt, kilit v.s. olayını hiç sevmiyorum, mümkünse kılıf, tetiği saklayacak, sıkılığı ayarlı olacak, silah girerken tek elle rahat sokulacak ve vücuda bakan kısmı yüksek olacak.

Alıntı

Sayın Vgun' fotosunu paylaştığı kılıfı hediye ediyorlar. İncelediğim kadarıyla çok kullanışlı bir kılıf.

Alıntı

Geçtiğimiz günlerde, Sn. zucchero'nun tavsiye ettiği şekilde, tetiği daha dikkatli çekerek, atış yapmaya çalıştım. Aşağıdaki gibi bir sonuç ortaya çıktı:

[Resim: 1.jpg]

Daha çok yol almam gerek. Atış konusunda tavsiyelerde bulunan Sn. üyelerimize teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn Vgun,
Tek kelimeyle süper. Tam olarak hedef kağıdının boyutunu çözemedim ama çekirdeğin açtığı deliğe bakılırsa bir A4 kağıda atış yapmışsınız gibi duruyor ve eğer doğruysa bu durumda 3 atış 3-4 cm civarında.
Tebrikler...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi