Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Cougar 8000 FL'ye Bir Bakış
Sn. vgun bu konuyu açarak bu silaha dikkatimizi vermemizi , güven duymamızı sağlamakta büyük katkınız ve emeğiniz var .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
vgun
Sn. wubıh, sizlere yardımcı olabilmek, beni daha çok mutlu ediyor efendim Smile (Mesajınız, daha önce nasıl olmuşsa gözümden kaçmış, kusura bakmayın)

Sn. surrounder, bana wondernines9@gmail.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
wubıh
2018 in başı gibi zannımca ar-ge sonuç verecek ve yeni cougar piyasada diye bir duyum aldım. Doğruluğu takdirlerinizdedir efendim iyi geceler.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
fazilk, vgun
Merhaba,
Yeni bir Cougar modelinden mi bahsediliyor, yoksa mevcut modeller üzerinde bir geliştirmeden mi söz ediliyor acaba? Bilginiz varsa, paylaşırsanız memnun olacağım.
Nitekim, bugünler silah alım belgemin çıkmasını bekliyorum da  Smile

Saygılar, selamlar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
rebel_43
Ata Arms , Prohunt Fuarında AT15 ismini verdiği tabancaları tanıtmıştı ki hepimizin gördüğü üzere bu tabancalar birebir 8000 FT'nin aynısı, acaba Stoeger 8000 serisini Ata Arms' a mı sattı? Bu yüzden mi yeni model çıkaracaklar?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ERDAL
Yeni model, cougarın yeni bir versiyonu olacak diye bilgi aldım. Stoeger bünyesinde çıkacak-mış yeni cougar. Cougar haricinde de bir çalışma yapılmış ancak sonuç şu an için fabrikada gizli. Kaynak : stoeger firması satış ve pazarlama departmanıdır. Şahsım adına 2018 i bekleyeceğim. ( Yazdığım bilgilerin %100 kesinliği ve teyit edilebilirliği yoktur)
İyi geceler,saygılar.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
fazilk, PersonalDefence, vgun, ERDAL, alpi
Sayın vgun sayenizde ben de bir FL sahibi oldum. Yeni konu açma yetkim olmadığı için izninizle resimleri bu başlık altında toplamak istiyorum.

[Resim: XXO363.jpg]
[Resim: gWmYrO.jpg]
[Resim: RPdpgY.jpg]
[Resim: r2PN0a.jpg]
[Resim: qW7NAZ.jpg]
[Resim: 0BOppL.jpg]
Sağa dönüşlü 6 yiv - set
[Resim: Ddn55m.jpg]
Emniyet manivelası(horoz düşürme)açıkken horoz ile iğne arası irtibat kesilmiş.
[Resim: DdnWdz.jpg]
[Resim: 1gzaGD.jpg]
[Resim: 6X3pJ7.jpg]
[Resim: qW7QGD.jpg]
İğne blok emniyeti devre dışı.
[Resim: XXO8PR.jpg]
Boş kovan fırlatma iğnesi.
[Resim: PrX2DN.jpg]
Besleme rampası.
[Resim: Mvq8DN.jpg]

[Resim: 3qyW6A.jpg]
[Resim: aGk8p4.jpg]
[Resim: vpMA74.jpg]
[Resim: PrX2zO.jpg]
[Resim: 5QWE35.jpg]
Şarjörler o meşhur marka değil ama İtalyan
[Resim: r2PXDa.jpg]
[Resim: 5QWEld.jpg]
[Resim: bGNZXj.jpg]
[Resim: 5QWEZq.jpg]

[Resim: pWrMdL.jpg]

[Resim: mkvgQV.jpg]

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
sirflayer, PersonalDefence, lenduha, vgun, Pistov, tirendaz, ckenarli, ThePulchra, 1905sss, alpi, husrev, Sabri, aseyhan, Murata, alpago, taarruz, Gazanfer, ismicey
[Resim: gWmvNR.jpg]
[Resim: PrX2RQ.jpg]
[Resim: r2PXqN.jpg]

Alıntı
27 üye teşekkür etti:
Cem1964, sirflayer, PersonalDefence, lenduha, S@riyerli, vgun, Pistov, Yasin06, ERDAL, ckenarli, ThePulchra, 1905sss, wubıh, Tongel, mvx, fazilk, heisenberg, Sabri, aseyhan, fuat_61, alpi, lupus, alpago, taarruz, Gazanfer, ismicey, nsyuksel
Sn. Flobert,

Silahıhız hayırlı uğurlu olsun. Allah sadece güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Detaylı fotoğraflarla konuyu zenginleştirdiğiniz için asıl ben teşekkür ederim.

İnanın kendim yeniden almış gibi sevindim Smile

Saygılarımla.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Flobert, Tongel, alpi, aseyhan, Gazanfer
Sayın Flobert,

Çok güzel resimler yüzümüz gözümüz açıldı.  Tekrardan hayırlı olsun Allah güzel günlerde, poligonlarda kullanmayı nasip etsin.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Flobert

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi