Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIGHTFORCE Tüfek Dürbünleri
Arkadaşlar, Gümrük ve gümrük komisyoncum ile görüştüm. Silah dürdünlerine ÖTV uygulanmayacağının garantisini aldım. Fiyat uluslararası perakende satış fiyati + %18 KDV olacak.

(02-11-2011, 12:58 PM)harun demiş ki: Arkadaşlar, Gümrük ve gümrük komisyoncum ile görüştüm. Silah dürdünlerine ÖTV uygulanmayacağının garantisini aldım. Fiyat uluslararası perakende satış fiyati + %18 KDV olacak.

Yivli tüfeği olupta dürbün ihtiyacı olan kişiler için büyük bir fırsat.

Yurtdışı fiyatı 1000 USD olan bir dürbünün fiyatı 1180 USD olurki, normalde bu dürbüne ülkemizde istenecek fiyat 2000 EURO civarlarında olurdu.

(02-11-2011, 02:53 PM)blacksea demiş ki:
(02-11-2011, 12:58 PM)harun demiş ki: Arkadaşlar, Gümrük ve gümrük komisyoncum ile görüştüm. Silah dürdünlerine ÖTV uygulanmayacağının garantisini aldım. Fiyat uluslararası perakende satış fiyati + %18 KDV olacak.

Yivli tüfeği olupta dürbün ihtiyacı olan kişiler için büyük bir fırsat.

Yurtdışı fiyatı 1000 USD olan bir dürbünün fiyatı 1180 USD olurki, normalde bu dürbüne ülkemizde istenecek fiyat 2000 EURO civarlarında olurdu.

-----------------------------------------------------------------------
Dışarıda 1000 $ olupta Türkiyede 2000 euro istenen dürbün hangisi ?????
Varsa böyle bir durum kimin bu şekilde sattığını ve alanı öğrenmek isterim.

300 dolarlık Nikon u 2500 liraya satanlar var Sn.Yivlici.

(03-11-2011, 12:33 AM)m16a2 demiş ki: 300 dolarlık Nikon u 2500 liraya satanlar var Sn.Yivlici.

Çok vahim tablolar.Ama alan da hiçmi piyasa araştırması yapmaz.

Memlekette doğru düzgün tüfek dürbünü bulunmuyor ki.Daha yeni yeni girmeye başladı.Onlarında çoğu avclık için atıcılık için olan 1-2 tane.

Ankara'da bir av mağazasında dürbünlerden hiç anlamazmış gibi Nikon dürbünü sordum.2500 Dolara olur abi dedilerSmile
Amerika'daki fiyatının %18 fazlasına dürbün alabilmek büyük fırsat. Getirtebilmek için neler çekiyoruz.

(03-11-2011, 10:38 AM)bezoaribex demiş ki: Ankara'da bir av mağazasında dürbünlerden hiç anlamazmış gibi Nikon dürbünü sordum.2500 Dolara olur abi dedilerSmile
Amerika'daki fiyatının %18 fazlasına dürbün alabilmek büyük fırsat. Getirtebilmek için neler çekiyoruz.

Angry Angry Angry Angry Huh Huh Huh Huh
Alanlardan bir kaç kişi ile tanışmak isterdim.Nerde işi bilen adam var gelip beni bulur.Kısmet bu demekki. Adamlar bana gelene kadar kazıkları yiyip iyiyi kötüyü görüyor,işi öğreniyor, tecrübe sahibi oluyor,dolar euro paritesini bile öğreniyor sonra bana geliyor.Ürünü eline alıp baktıktan sonra pazarlık edeni yok.Adam biliyorki son nokta bu artık,Donald Trump olsa daha iyisini alamaz.
Sn harun'un Amerika + % 18 teslim rakamı makul bir rakam.Nightforce meraklıları için iyi bir fırsat.Ülkemizde ürün çeşitliliği görmek güzel.
(03-11-2011, 12:52 AM)m16a2 demiş ki: Memlekette doğru düzgün tüfek dürbünü bulunmuyor ki.Daha yeni yeni girmeye başladı.Onlarında çoğu avclık için atıcılık için olan 1-2 tane.

Sn m16a2 bence doğru adresi bulamamışsınız.
Sn harun orman dürbünleri getirmeyi planlıyormusunuz ??

Sn.Yivlici işletmenizin adresini verme imkanınız varmı acaba?Bir ara gelip ziyaret etmek ve ürünleri incelemek isterim mümkünse.

Sn Glock ilginize teşekkür ederim ancak ,bu konu buraya uygun düşmez,etik değil.Sn Harun meslektaşımız belkide yarın öbür gün birlikte iş yapacağımız bir insan.Onun üstünden olmaz.Size Nightforce tavsiyesinde bulunabilirim kendini ispatlamış bir marka.Bu konuda sn Harun ile irtibata geçmenizi öneririm.ama montaj gerekirse beklerim.Saygılar

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi