Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIGHTFORCE Tüfek Dürbünleri
Sn. tahoye,

Forumda üyelerimiz sabırla sizin sorduğunuz her soruya cevap veriyor ve sizi doğru tarfa yönlendirmeye çalışıyor, ama siz bu tepeden inme ve antipatik uslubunuz ile sabırları zorlamaya devam ediyorsunuz.

Bunu ilk uyarınız olarak alabilirsiniz.

Saygılarımla.

Şu yazışmaları ve verilen linkleri okuyarak sayın tahoyeden fazla bilgiye sahip oldum bile!! Katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.
Sayın harun biraz daha sukünetini korusaydı korkarım kendisinden avın vurulması da istenecekti, buna da şükür Angry
Sayın tahoye siz son derece tehlikeli bir avcı olacaksınız, bunu görebiliyorum.
Saygılarımla

Arkadaşlar,

Bir başka yazımda paylaştığım üzere, ticari konuları bu foruma taşımayacağımı belirttim. Nightforce dürbünlerinin yakın zamanda perakende satışın başlayacağım. Bu nedenle, forumda "dükkan" açmamak adına bu konuda yazmayacağım, bilgi aktarmayacağım. Eğer gayri-ticari anlamda bir sorusu ya da sorunu olan varsa buraya ya da e-posta adresime yazabilir, web sitemden ürün gelişmelerini takip edebilir. Konu aboneliğim devam etmektedir, gelen mesajlardan haberdar olacağım; elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Saygı ve sevgilerimle,

Harun bey mrb.Dürbunler geldımı.Veya elinizde şu an varmı.Tşk.

(30-08-2013, 02:35 PM)CivanBaşkanYUSUFELİ demiş ki: Harun bey mrb.Dürbunler geldımı.Veya elinizde şu an varmı.Tşk.

Efendim teşrif ettiler.
Ancak daha önce de rica ettiğim gibi:

harun@ctm.com.tr

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi