Değerlendir:
  • 1 Oy - 1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANAKON ---- DERYA SİLAH
26-10-2011, 10:56 PM
ANAKON ---- DERYA SİLAH
Derya silah yeni bir model çıkartmış..

http://www.deryasilah.com/anakon-av-sila...anayi.html
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-10-2011, 11:06 PM (Bu Mesaj 26-10-2011 11:07 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : ilksurfer.)
RE: ANAKON ---- DERYA SİLAH
Sarjor fonksiyonel degil gorsel sanirim. Manasiz olmus bence.

Lutfen forum kurallarini okuyunuz, uymayanlar uzaklastirilacaktir:
http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=2118

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-10-2011, 11:24 PM
Silahın, tanıtım resimlerindeki arkadaşın pozları, hoşuma gitti. Smile
Derya firması, epey, arpacık satacağa benziyor.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-10-2011, 11:25 PM
Estetikten mahrun bırakılmış adeta, Saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-10-2011, 11:43 PM
Şarjörün yeri ilginç; kullanılmadığı zamanlarda şu an bulunduğu konumda duruyor sanırım.
Saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-10-2011, 12:29 AM
Silah hakkında bir yorum getiremeyeceğim fakat arkadaşın saati,yüzüğü,ve gözaltı torbaları dikkat çekici Smile
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: alone61
27-10-2011, 12:55 AM
(27-10-2011 12:29 AM)dizigen Yazdı:  Silah hakkında bir yorum getiremeyeceğim fakat arkadaşın saati,yüzüğü,ve gözaltı torbaları dikkat çekici Smile

Efendim, doğru tespit benim de göz tormaları dikkatimi çekmişti ama yazmak istememiştim Smile Saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-10-2011, 01:08 AM
Tam Tırtlar Vadisinde rol alacak bir tasarım olmuş.Yakında konu mankeniyle beraber dizi yıldızı olur bu model Big Grin

Şaka bir yana lüzumsuz zaman,kaynak ve emek kaybı olmuş gibi bir his uyandı bende
El kundağının gereksiz kabalığı ve namluyu saracak kadar yükseltilmesi hem ergonomik olarak hem de görsel olarak rahatsız edici görünüyor.O ihtişamlı(!) şarjör ve kundağa rağmen fişek kapasitesinin 4+1 olması da ayrı bir garabet.
Bu arada
http://deryaavgaleri.com/av1/index.php?r...uct_id=214 adresinde yakışıklı tüfeğimiz ANAKON MAĞ ŞARJÖR GÖRÜNÜMLÜ 12.CAL AV TÜFEĞİ diye tanımlanmış.

Üstadlar literatüre yapılan bu katkıyı da ayrıca değerlendireceklerdir herhalde Smile

Gece gece iyi güldürdüler yahu SmileSmileSmile
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-10-2011, 01:52 AM
Sayın Üyeler,
Hani yaklaşık dört,beş dakikadır şu linkteki garip " cihaza" ve arkadaki " tanıtım elemanı" na bakıyorumda...

Tüfek kesinlikle işportada satılan oyuncaklara benziyor.. Sayın abcnet77 nin dediği gibi ancak dizilerde boy gösterir bu..Bence saçma sapan birşey olmuş.. Big Grin

Tüfeği tutan zat ı muhterem'de " Arka Sokaklar" dizisi için yedek oyuncu olabilir.. Big Grin Big Grin
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-10-2011, 06:07 AM
Güzel tasarım. Polikarbonat gözlüklerin doğa sporları, atıcılık, endüstriyel güvenlik gibi alanlarda koruma amaçlı kullanımı olduğundan, gözlük arkasında kullanılan sünger tampon fonksiyonel göründü bana.
En azından fotoğraflardan. Yalnız gözlüğün darbe esnasında, eğilirken ya da koşarken savrulup düşmemesi için bir bant ya da kordon ile sabit olması gerekirdi.
Fiyatını da merak ettim, ne zaman satışa çıkacakmış bu gözlükler? Big Grin Big Grin Big Grin
Saygılarımla,
TT
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS